Какво означава тази татуировка?

  • 1 416
  • 7
  •   1
Отговори
http://www.rockylam.com/2006/02/04/tattoo-of-angelina-jolie/

Това е татуировката на Анджелина Джоли. Много ми е интересно да разбера,какво значи тя и какво символизира?Въобще всичко за нея. Crazy

# 1
  • Мнения: 515
Дано враговете ти бягат далеч от теб. Ако се сдобиеш с богатство - дано остане твое завинаги. Нека хубостта ти да е като на Апсара ( богиня на танца от Кхмерската митология). Където и да отидеш - нека се грижат за теб, да ти служат и да те защитават обграден да си от всички страни.

Така си го преведох аз от англ. Simple Smile

# 2
Дано враговете ти бягат далеч от теб. Ако се сдобиеш с богатство - дано остане твое завинаги. Нека хубостта ти да е като на Апсара ( богиня на танца от Кхмерската митология). Където и да отидеш - нека се грижат за теб, да ти служат и да те защитават обграден да си от всички страни.

Така си го преведох аз от англ. Simple Smile


Мерси!Аз очаквах нещо много по-дълбоко замислено newsm78 Иначе, татуировката е много красива според мен Grinning

# 3
  • Мнения: 515
По-скоро моят превод е повърхностен. Embarassed  Ако бъде преведено с подходящите думи - сигурна съм, че ще звучи силно.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 271
А на какъв език е написана?!? Може би камбоджански?

# 5
# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 789
На мен ми прилича на еврейско писмо. Всъщност не мога да пиша на този език, просто визуално има някакво сходство.

# 7
  • Мнения: 614
Мен повече ме кефят китаиските йероглифи Wink

Общи условия

Активация на акаунт