Въпрос за детска градина

  • 741
  • 7
  •   1
Отговори
Скъпи мамчета ,моля ви даите ми информация за нужните документи за детска градина.Беб4ето ми е на 1 месец и незнам кога се подават те,а сам чувала че е трудно да се запишем ако изпуснем срока.

# 1
  • София
  • Мнения: 529
Добре си се ориентирала, тамън докато станете на възраст за яслата може и да ви дойде реда  Laughing  Подава се молба, като в различните градини е различно - някои си имат готова бланка, при други е собственоръчно. Това което мога да те посъветвам е да отидеш в градината, която си избрала и да питаш на място. Но мисля, че на първо време е само молбата.

# 2
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Точно така мила,чакането е доста отиваш в градината която си избрала и подаваш молба а за по натам те ще ти кажат.

# 3
  • София
  • Мнения: 6 162
През септември ще гласуват промени в Наредбата за прием в детските градини. Според новите условия молби ще се приемат в началото на календарната година, в която трябва да се тръгне на градина. В твоя случай детето ти ще навърши 3 год. през 2009 г. и молбата трябва да бъде подадена в началото на 2009 г.
В момента, мисля че приемат молби и за 2009 г., но те няма да бъдат валидни след промяната в наредбата.

# 4
  • Мнения: 1 353
А някой може ли да ми каже дали ако я запишем на ясла примерно дали мога да я пускам в месеца няколко дена  там ,и да си плащам за яслата-просто толкова че да ми се пази мястото? newsm78 newsm78 newsm78

# 5
  • Wonderland
  • Мнения: 702
А някой може ли да ми каже дали ако я запишем на ясла примерно дали мога да я пускам в месеца няколко дена  там ,и да си плащам за яслата-просто толкова че да ми се пази мястото? newsm78 newsm78 newsm78
Да може,важно е в един календарен месец, детето да ходи поне 1ден в яслата,понеже изследванията които правиш в началото важат 1 месец,тоест,ако детето ти не посещава 1 пълен месец ДЗ,ще ти се наложи да ги правиш на ново.

# 6
  • Мнения: 1 353
Мерси за инфото  bouquet  bouquet  bouquet

# 7
  • Мнения: 437
Подаваш молба в градината. Обикновено те ти дават бланка, която да попълниш.

Общи условия

Активация на акаунт