как да се запишем за детска градина?

  • 802
  • 5
  •   1
Отговори
Скъпи мамчета,до каква възраст се подават документите за детска градина и какви са те.Бебчо е на 1месец дали сме закъсняли ваче?

# 1
  • Мнения: 819
Ееее,ти пък! То вярно,че така се говори,ама наистина е раничко! Ние подадохме за градина 1 година по-рано.Зависи вече дали ще го пускаш на ясла или на градина. Можеш просто да се ориентираш къде какво има в района,но чак да го записваш? Толкова рано няма да ти приемат и документите.

# 2
  • Мнения: 1 520
Леле, като си чела съвсем си се наплашила май.
Аз мисля че документите се подаваха в годината когато искаш да тръгне. Но всъщност не съм чела много. Някоя друга мама ще се включи по-подробно.

Просто исках да ти напиша - Споко, чак закъсняла не си. Гледай си бебчето сега. Има време.

# 3
  • у нас
  • Мнения: 5 710
наистина документите се подават в година,която ще дадете детето си на ясла или градина

сега му се наслаждавай Grinning

# 4
  • Мнения: 133
Не си закъсняла, спокойно. При нас също беше в годината, в която детето ще тръгва на градина. В тази връзка, за да няма проблем в първия работен ден на годината (примерно 3 януари) отиваш с всички документи при директорките на желаните детски градини. За целта още преди края на предходната година трябва да провериш какви документи се изискват, така че рано сутринта да си комплектовала всичко и да можеш да си подадеш документите. Това обаче може и да се промени докато детето трябва да тръгва на детска градина, все пак ги приемат като навършат 3 години. Сега имате много време за забавления в къщи.

# 5
Блаодаря ви за информацията.То в тая държава всичко може да се очаква и просто така сам чувала но щтом има време ..... Hug

Общи условия

Активация на акаунт