Подут стомах

  • 722
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 79
Аз отново имам питанка и се надявам на съвети и помощ от вас момичета.Както се вижда от лентичката ми съв бременна във втори месец.Втора седмица вече ми е ужасно подут стомаха/не корема/Чувствам тежест.Да ми личи е много рано още.Не бих казала, че е от преяждане.Усещането е много неприятно.Чувствам се некомфортно все едно с въздух ми е пълен стомаха.От какво ли може да е?

# 1
  • Мнения: 495
може да е от задържане на газове, колкото и гадно да звучи
нарича се метеоризъм
това не е заболяване само по себе си, а симптом за някакъв проблем на стомашно-чревния тракт
например непълна дефекация
газовете се събират от престояла храна в червата
не е нещо срамно, просто много малко хора си признават за такова нещо
отиди на лекар

# 2
  • Мнения: 103
Здравей.Мисля,че не трябва да се притеснявяш,ти си в самото начало а тогава неразположения от този вид са напълно нормални.Аз сега съм в края на 8мия месец,но когато бях във втория и даже още преди да разбера че съм бременна също ми се подуваше корема по много странен начин.Спокоино всичко е наред.ЛЕКА И КРАСИВА БРЕМЕННОСТ ТИ ЖЕЛАЯ.  bouquet  bouquet  bouquet

# 3
  • Мнения: 305
Мила,и аз съм така,направо ужас!Пия сутрин топла вода с мед,активия,дуфалак също,но като си науми да се подува.Аз съм в 9 г.с.и май по подуването ще ме разконспирират!

# 4
  • Мнения: 220
Ами и моя много се надува. Нямам обяснение.

# 5
  • Мнения: 79
Ох, малко се успокоих защото вече бях почнала да мисля какви ли не щуротии.Моята лекарка сега е отпуска и не ми се ходи при други, а до 15.08 има още много време.
petita , май и мен ще ме разконспирират така рано-рано Laughing
 Hug за всички момичета

Общи условия

Активация на акаунт