умира ли фидел кастро?

  • 2 503
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 677
мен ако ме питате даже вече е умрял..някой да страда за него?аз не..други мнения?Бабиериндосите кво ше споделят за него?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 827
за Фидел Кастро ли говориш?

# 2
  • Мнения: 7 474
В новините нищо конкретно не казаха. Само даваха как хората се радват и му пожелават да умре.

# 3
  • Мнения: 3 098
Оперират го.Предал е временно властта на брат си Раул Кастро.
Кубинците,живееЩи в Щатите се надяват да сдаде властта,а Америка то4и зъби за Куба.

# 4
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
От репортажа по новините-във Флорида вече са го погребали  Wink. И да умре, все тая, хората там отдавна са с промити мозъци, нима в Северна Корея нещо се промени  Confused

# 5
  • Мнения: 1 629
Ех, другарят Фидел. Той е ера и институция и легенда, даже, преживе. Време му беше отдавна да си ходи, не от живота, от властта, но как да го кажеш на човек, говорещ 7 часа без прекъсване.
Благодарение на него Куба е най-екзотичното място на Карибите, макар че кубинците не са особено щастливи от това. Чувствата ми са смесени.

# 6
  • Мнения: 1 052
За доброто на Куба, и всеобщото ни възхищение към този остров и неговия ром, се надявам Фидел да отиде при Че. Също така, ако обича и брат му да го придружи и най-накрая да се поддадат на този прояден от червеи капитализъм...

# 7
  • Мнения: 1 629
Фактът, че го наследява брат му, само доказва абсолютната монархия, която незнайно защо именуваха комунизъм Grinning

# 8
  • Мнения: 7 837
От репортажа по новините-във Флорида вече са го погребали  Wink.

Мда, даваха фиести из Маями Crazy
Думите на съседа ни  вчера бяха - Най-после ще мога да отида и да видя майка си...

# 9
  • Мнения: 1 526
сега по новините, казаха, че още е жив, но от друга страна казват, че можело и да спекулират(тамошните власти) - да е умрял и да го крият...

# 10
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ами, умира, този дрът грип ще живее вечно. Confused

# 11
  • Мнения: 13 512

Протест срещу политиката на САЩ срещу Куба!

# 12
  • Варна
  • Мнения: 10 781
монда, от`де ги вадиш тези снимки?  още не мога да забравя окосмените гърли

Бих искала да живея в някой от блоковете срещу морето.  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 7 837
Масовостта е характерна за кубинците, иначе можеш да изчезнеш някоя нощ...

Надявам се нещата да се променят скоро. С мъжа ми много искаме да отидем до там  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 25 441
На мене пък ми е симпатичен.  newsm78 Ще ми липсва, ако е умрял.
Но по-важното в случая е, какво мислят самите кубинци! Peace

Общи условия

Активация на акаунт