За цикъла по време на кърмене...

  • 1 333
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 108
Здравейте кърмещи майки. Имам едно въпросче към вас. Аз кърмя вече 4,5 месеца и още не ми е дошъл цикъл. На вас кога ви дойде цикъл при положение че кърмете? Благодаря на всички за отговорите.

# 1
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Ами, след обичайното кървене след раждане, после ми дойде пак за 1-2 дена и то не както обичайно, а някакво кафеникаво и много слабо. Следващият път ми дойде чак след като спрях да кърмя. Аз даже се бях шашнала и си помислих да не би да съм забременяла пак, та чак на лекар ходих, та лекарката ми обясни, че не винаги, но се случва, докато кърмиш да нямаш цикъл. Сега роди кумата ми, та и тя така, кърми и няма цикъл. Така че, нормално е.

# 2
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Между другото, кърмих до седмия месец, така че 7 месеца нямах цикъл.

# 3
  • Мнения: 398
Аз кърмя 5 месеца. Миналия месец ми дойде. Четох, че докато се кърми цикъла не е редовен.  Сега се моля  Praynig  Praynig  Praynig да не ми дойде, защото ще ходим на почивка,а немога да пия хапове за забавяне.

# 4
  • Мнения: 1 288
кърмя вече девети месец и цикъл все още нямам.

# 5
  • Мнения: 3 425
Аз кърмя и досега и от 3 месеца ми идва 'нещо' нередовно(2 пъти,а преди си бях без пропуск),необилно и безболезнено...май е мензис Peace

# 6
  • Мнения: 2 804
И аз кърмя та досега ми идва веднъж след гинекологичния преглед месец след раждането на бебка и от тогава все още нищо .
При предишната ми дъщеря ми дойде в седмият месец и от там на татък си идваше нормално докато не забременях повторно .

# 7
  • Мнения: 4 399
Ох, и на мене ми дойде преди около половин месец нещо странно само за 1 ден и после спря точно толкова изненадващо, колкото се и появи. Ще следя темата ти с интерес. Знам че докато кърмиш може и въобще да не ти дойде, но ми се струва странно да идва само за 1 ден и почвам да се притеснявам.  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 946
И на мен от 3дена ми тече нещо кафеникаво-червено и незнам дали е мензис или не newsm78 Бебчо е почти на 2 месеца и кърмя чудя се и аз като съм чувала,че докато кърмиш не ти идва!?

# 9
  • Мнения: 2 959
Момичета, кърмете си и не се притеснявайте за цикъл. Аз все още си кърмя доста, и нямам цикъл. Според гинеколога ми и според изследванията е нормално при кърмене на поискване да няма мензис. Така че горе главата и си Кърмете и гушкайте бебчетата! Hug

# 10
  • Мнения: 1 353
При мен е подобно. Кърмя пет месеца и още нямам цикъл

# 11
  • Мнения: 2 614
Аз кърмя вече почти 8 месеца, и още нямам цикъл.

# 12
  • Мнения: 5 026
 4 месец след раждането.

# 13
  • Мнения: 982
Кърмя от 11 месеца и още нямам цикъл.

# 14
  • Мнения: 728
  Оххххххххххх, това ми е болната тема. На мен ми дойде съвсем нормално, когато малкия беше на 3 месеца и от тогава йок. Абе то хубаво без цикъл, ама лошото е, че и без цикъл се забременява и аз съм все с тестовете в джоба Laughing

Общи условия

Активация на акаунт