Да попитам за помощите

  • 558
  • 1
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 113
Здравейте  самотни и разведени мами  Simple Smile

Аз съм разведена имам 1 дете.Днес ходих да си вземам заповедта за детските надбавки и видях ,че доста "мургавелки" бяха окупирали там и се разправяха със служителите за помощи  Simple Smile
Знам,че държавата трудно "дава" пари,но реших да се пробвам и аз и попитах един служител,който се оказа изключително учтив с мен  Laughing,какво трябва да направя за да получавам помощи.Отговори ми,че трябва да се регистрирам като безработна ...и "ще видим какво ще направим по въпроса".Та отидох в бюрото по труда,за утре имам час да ме регистрират и отивам там,да видим учтивия служител "какво ще направи".Аааа,каза ми,че няма да получавам много,но пък за зимата давали енергиини помощи.

Та въпроса ми е,дали толкова лесно става това и знаете ли какви други документи трябват за тези помощи,та утре като отида да не ме връщат,че социалните са в ромската ни махала  Rolling Eyes Rolling Eyes

Ще бъда блaгодарна,ако ми укажете помощ

# 1
  • Мнения: X
конкретно не мога нищо да кажа, понеже работя,
само съм чула тук от майки във форума, че са получавали помощи за отопление зимния сезон. доколкото знам обаче не на база самотно майчинство, а на социална основа - ето както при теб - безработица.

Общи условия

Активация на акаунт