въпрос за противозачатъчните?

  • 508
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 609
здравейте!
някой знае ли, дали противозачатъчните могат да се почнат няколко дни преди да ти дайде цикълът? според описанието в опаковката по този начин може да се регулира датата на следващото кървене, но не съм достатъчно запозната с подробностите, а и това ще ми бъде първата опаковка.
който има опит с подобнен казус да пише!
мерси предварително.

# 1
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Първата опаковка се започва с първия ден на цикъла. При следващите опаковки вече можеш да си изместваш датата.  Това го пише в листовката. Там много подробно е обяснено. Аз съм го правила само веднъж - на единия ден ми свърши опаковката, а на другия започнах нова. После 37дни чаках цикъл...Няма да го направя пак.

# 2
  • Мнения: 1 353
Първата опаковка се започва с първия ден на цикъла. При следващите опаковки вече можеш да си изместваш датата.  Това го пише в листовката. Там много подробно е обяснено. Аз съм го правила само веднъж - на единия ден ми свърши опаковката, а на другия започнах нова. После 37дни чаках цикъл...Няма да го направя пак.
или на първия или на 3-ия ден от цикъла

# 3
  • Мнения: 4 621
Първата опаковка се започва с първия ден на цикъла. При следващите опаковки вече можеш да си изместваш датата.  Това го пише в листовката. Там много подробно е обяснено.
Peace

# 4
  • Вече с постоянно местожителство на село...
  • Мнения: 408
 Консултирай се с лекар за хапчетата и кои ще са най-добри за теб и как да ги пиеш щом искаш да си определиш следващата дата  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 1 800
От първия ден на цикъла се започва.

# 6
  • Мнения: 1 448
Зависи от хапчетата, стриктно следвай инструкциите от опаковката или се консултирай с лекар  Peace

Общи условия

Активация на акаунт