Сваляте ли си винаги грима?

  • 5 058
  • 182
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 360
Аз да си призная.. Embarassed..понякога не!Домързява ме и така си лягам ,а на сутринта ми е кофти и все си казвам,че е за последно Rolling EyesПък и незнам доколко е вреден newsm78?
Вие стриктни ли сте?

# 1
  • София
  • Мнения: 3 786
Никога не си лягам с грим независимо кога си лягам Naughty

# 2
  • Мнения: 10 982
Винаги!
Предпочитам да не се гримирам, отколкото да си легна с грим  Shocked

# 3
  • Мнения: 7 186
Винаги го свалям.

# 4
  • Мнения: 1 446
Никога не си лягам с грим независимо кога си лягам Naughty
Peace

# 5
  • Мнения: 3 360
Браво на вас LaughingСамо аз ли мързел се извъдих ?Mr. GreenВземам си бележка-веднага!!! Naughty Joy

# 6
  • Мнения: 2 495
И мен ме домързява понякога, но гледам поне на сутринта да наваксам и тогава се почва едно дългоооо почистване със скраб за лице, тоалетно мляко, тоник и накрая крем Simple SmileЕми така е, който не си почиства лицето вечер Crazy

# 7
  • Мнения: 328
Никога не си лягам с грим независимо кога си лягам Naughty
Винаги си почиствам лицето с измиващ гел,слагам тоник и крем.Винаги и независимо от всичко.

# 8
  • Мнения: 7 914
99.5% си го свалям Peace

# 9
  • Мнения: 5 241
И аз винаги го свалям  Peace

Майка ми една вечер не си е свалила грима и на сутринта не е могла да си отвори очите. От тогава до ден днешен не пропуска дори и червилото си да махне  Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 483
Свалям го иначе се чувствам мръсна и все едо съм с маска, която ме стяга. Случвало ми се е естествено да не го сваля, но изключително рядко.  Blush

# 11
  • Мнения: 661
Винаги си почиствам лицето преди лягане, независимо колко малко грим съм ползвала през деня.

# 12
  • Мнения: 273
Предпочитам да не се гримирам, отколкото да си легна с грим   newsm78

# 13
  • Мнения: 1 986
 Случвало ми се е да не се разгримирам само в ония,студентски години Mr. Green,когато съм се прибирала в ранни зори и хич не съм имала сили да си свалям грима Laughing
  Но това беше отдавна Wink-на въпроса-да,винаги си свалям грима,независимо колко ми се спи и кога съм се прибрала Peace

# 14
  • Мнения: 5 313
Винаги!

Общи условия

Активация на акаунт