info за вредата от цигарите

  • 639
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 172
Здравейта момичета, много искам да спра цигарите и биричката:))))), моля ви дайте ми отнякъде някои статии и материали, да чета за вредата, че да се амбицирам още повече, пък и си мисля, че и това е една от причините поради която не се получава бебчето, а и за мое добро.Благодаря ви предварително!

# 1
  • Мнения: 1 419
Купи си книгата "Не пуша вече" - струва 6 лв. Аз пропуших повече докато я четях, но след няколко месеца по естесвен път ми се отщя да пуша и даже ми е противно. Да не говорим как ми се обръща корема само като си помисля за това на какво ми прилича белия дроб, или за рака, или за гнусната кашлица и тежест в гърдите всяка сутрин и не на последно място времето, което губя от живота си, за да пуша - само сметни 15 цигари на ден х 7 мин дори прави почти два часа от времето, в което не спиш ти отива в тровене  Shocked

Имам много познати, които само след прочета й ги спряха. Не смятам, че заради книгата ги спрях - определено исках от доста време да ги откажа. Но книгата определено беше катализатор със синтезирана информация известна на всички пушачи и непушачи - опитай  Wink

Успех  Peace

# 2
  • Мнения: 419
И аз ги отказах с НЕ ПУША ВЕ4Е.Много отре3вително ми подейства

Общи условия

Активация на акаунт