Цветно принтиране

  • 3 261
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 550
Търся евтино цветно принтиране за А4. Дотук съм намерила цена 0,80 лв./страница. Дали ще се намери нещо по-евтино?
Имам спомен, че се държаха ниски цените в УАСГ. Ако имате път натам или живеете наблизо, бихте ли ми казали как е положението?

# 1
  • Мнения: 8 917
Търся евтино цветно принтиране за А4. Дотук съм намерила цена 0,80 лв./страница. Дали ще се намери нещо по-евтино?
Имам спомен, че се държаха ниски цените в УАСГ. Ако имате път натам или живеете наблизо, бихте ли ми казали как е положението?
Аз знам, че някъде на Славейков принтират цветно, но за цени и точно нахождение - нъц Confused

# 2
  • sofia
  • Мнения: 127
Търся евтино цветно принтиране за А4. Дотук съм намерила цена 0,80 лв./страница. Дали ще се намери нещо по-евтино?
Имам спомен, че се държаха ниски цените в УАСГ. Ако имате път натам или живеете наблизо, бихте ли ми казали как е положението?

Виж тук .

# 3
  • Мнения: 705
Защо търсиш по-евтино от това? За много копия ли става въпрос? Питам, защото:

Преди година зълва ми трябваше да принтира дипломната си работа в три екземпляра, цветно. Оказа се, че принтирането в ателие ще й струва почти колкото нов домашен цветен принтер. Сега имаме три в едно: принтер+ксерокс+скенер на HP.

# 4
# 5
  • Мнения: 1 680
Дотук съм намерила цена 0,80 лв./страница.
Тази цена при какво запълване на страницата е? Може ли координати да напишеш?

Общи условия

Активация на акаунт