Извеждахте ли днес бебетата в София?

  • 1 904
  • 34
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 845
Защото беше хладничко и малко влажно-ние сме до Борисовата градина. От време на време имам известни колебания дали е подходящо да се разхождам с бебе на 2 месеца в това време.Ама като знам ,че по-топло няма да става..., знам ли какво да правя?Май светите са над 5 градуса на разходки, но ...
И по колко време оставате навън?

# 1
  • Мнения: 46 434
Излизахме днес за около 2 часа, важното е да не вали, бебето си е увито и не му е студено, ама аз се смръзнах Mr. Green

# 2
  • София
  • Мнения: 15 198
Иво не е точно "бебе", но да си кажа-да, час и половина бяхме навън.

# 3
  • Мнения: 5 228
Мишенцето е на един месец и днес не сме излизали - много студено ми се видя, а и едно такова влажно и мърляво . . . Абе не ми се видя подходящо за разходка за мен, а какво остава за нея.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 952
И ние сме на два месеца - излизахме за около половин час - на мен не ми беше приятно да седим повече  Confused

# 5
  • София
  • Мнения: 2 157
Всеки божи ден сме навън!
Скоро имаше теми за това, при колко градуса можем да извеждаме техни бебочества на разходка. Мамите писаха, че може и при - 15 градуса да се излезе, стига да няма вятър или мъгла. А аз специално се интересувах дали бебка може да спи при такива температури, защото като се върнем от разходката, я оставям на терасата да си доспи / говоря за сън около 2 часа общо навън/. Можело да си спи, даже било полезно за закаляване.
Така че - смело на разходка! 1stroller

# 6
  • Мнения: 554
Вчера дискутирах този въпрос с педиатърката.Тя каза,че може да извеждам бебка(2.5месеца)на вън при температура над 0 ,често но по-малко,т.е. 2пъти за по половин час.Условието е да няма вятър и мъгла!

# 7
  • София
  • Мнения: 255
Ние виждаш на колко месеца сме и днес бяхме 3 часа почти навън . Той е осмаче роден 2,180кг. Така че зависи ти как си чувстваш бебето. Не слушай никой, а собственото си 6-то чувство. Аз не се съобразявам д никой и сме навън докато аз не стана на шушулка.  Успех!

# 8
  • Мнения: 2 258
И ние не пропуснахме разходката.Почти всеки ден сме навън най-малко за един час(когато е лошо времето).

# 9
  • Мнения: 272
Ние днес също бяхме навън. Добре облечени и с космонафтче даже му беше прекалено топло. Аз също се бях престарала с пуловерите, та ходех разкопчана Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1 512
И ние бяхме навън. Не пропускаме ден, ако не вали, няма мъгла и не е под нулата. Онзи ден на силния вятър следобед Кристина спа в количката в градинката на "Патиланци", добре облечена и на завет в зимното кошче на бубуто.

# 11
  • Мнения: 372
И ние излизахме и то с кенгурото,но за половин час.Не може да се пропуска нищо.

# 12
  • Мнения: 7 831
Да , за около 2 часа.

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
за много малко 30-40мин
аз умрях от студ

# 14
  • Мнения: 3 200
Ние излизаме всеки ден и днес излязохме, бебка спа, ама аз умрях от студ, уж се бях облякла

Общи условия

Активация на акаунт