Има ли родители с бъдещи първокласници в 18 СОУ на "Пиротска"

  • 666
  • 14
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 268
Дъщеря ми е записана в първи клас в паралелка с японски език! Shocked - не съм виновна, тя си я избра...
Ще се радвам да намеря тук майки на съученици, без значение паралелката.

Последна редакция: чт, 03 авг 2006, 11:37 от prokibar

# 1
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Дъщеря ми е записана в първи клас в паралелка с японски език! Shocked - не съм виновна, тя си я избра...
Ще се радвам да намеря тук майки на съученици, без значение паралелката.
Че те нали я закриха?  newsm78

# 2
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 341
Чакай малко, 118 СОУ е в Младост 1, при Окръжна б-ца.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 659
Предполагам че става въпрос за 18 СОУ на Пиротска

# 4
  • София
  • Мнения: 268
точно така, 18-то СОУ, грешката е моя

# 5
  • София
  • Мнения: 3 421
 И аз бях останала с впечатление, че са я закрили тази паралелка с японски език.  newsm78

# 6
  • Мнения: 1 608
Не е лошо и заглавието да оправиш, да не се  #Crazy.
  bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 268
направих го, а паралелката не е закрита, даже са формирани две

# 8
  • Мнения: 1 608
А тя как си избра японския? Какъв допир е имала с този език?
Други източни езици учат ли се там?
Училището е хубаво, поне според моите проучвания (догодина и ние сме първокласници).
С интерес ще следя темата.

# 9
  • Мнения: 2 792
Дъщеря ми е записана в първи клас в паралелка с японски език! Shocked - не съм виновна, тя си я избра...
Ще се радвам да намеря тук майки на съученици, без значение паралелката.
Че те нали я закриха?  newsm78
Не, не е закрита, ти беше подметнала и в една друга тема, че ще я закрият и специално питах родителите на едно детенце, което е записано там, сега ще е втори клас. Японския език си остава и няма намерение да се закрива. С много добри впечатления са и са доволни от първата година,  в къщи всички дружно учат японски Crazy

# 10
  • София
  • Мнения: 3 421
Много хубаво!
Просто от някаква тема във форума бях останала с такова впечатление.

А освен този език има ли възможност за успоредно изучаване на друг и от кой клас?
  Ние догодина ще имаме първокласничка и майка й се вълнува още от сега  Wink

За сега сме се ориентирали към 133-то, но пък бях чула много добри отзиви за тези "японски" паралелки и сега вече знаейки, че не са закрити ще следя с интерес темата.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 352
prokibar - може ли да дадеш подробности относно записването - имаше ли преспиване пред училището в деня на записването, голям ли е наплива, има ли тестове за децата и въобще всичко което ти хрумне.
Благодаря!  bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 268
Бях записала Ина в друго училище, но като я заведох да го види, реши, че не й е "уютно"! Освен това искаше да учи китайски-влюбена е в Китай и аз не знам защо...
Заведох я в 18-то, но се оказа, че китайски се учи след седми клас - предложиха й японски. Това стана в началото на юни, времето за записване беше минало, но тя толкова настояваше, че я записаха, даже й дадоха да си избере класната ръководителка. Отписах я от другото училище и вечерта бях на родителска среща... Иначе, разбрах, че записването е ставало след интервю с децата, други подробнисти не знам.
До седми клас не се учи втори чужд език, а след седми клас се държи изпит, както за езиковите гимназии - няма паралелка, която да се формира без приемен изпит. След седми клас има и др.източни езици - арабски, персийски, китайски и японски.

# 13
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Моят племенник учи там две години, но го преместиха.
От сестра си знам, че щяха да закриват паралелката с японски (защото моят син иска да учи японски, та затова питахме).

# 14
  • Мнения: 3 886
в 76 също има арабски,арменски ,английски.

Общи условия

Активация на акаунт