До раждалите нормално.. ВЪПРОС

  • 2 361
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 49
Колко пъти ви правиха ПРЕГЛЕД ЗА РАЗКРИТИЕ преди и по време на раждането и къде раждахте?

# 1
  • Мнения: 288
Колко пъти ви правиха ПРЕГЛЕД ЗА РАЗКРИТИЕ преди и по време на раждането и къде раждахте?

поне 3- 4 пъти в Смолян   #Crazy   Close Twisted Evil

# 2
  • Мнения: 9 990
Не помня Grinning
Доста...
Ами то си зависи-ако си отишла с пълно разкритие-само веднъж ще те видят...Ако си отишла с 1 см, и ако бавно го постигнеш пълното-може и повечко да се случи...

# 3
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Зависи колко е нормално нормалното раждане...
Первия път немога да преброя - много , но беше трудно раждане завършило с форцепс.
Втория път - един път в самото начало като преглед, поставяне на таблетка за предизвикване и един път след като ми изтекоха водите, за да видят колко е разкритието.
Всичко е много индивидуално

# 4
  • Мнения: 468
Нито веднъж за две раждания /едното оперативно/. Както са ти казали и други мами - зависи от раждането.

# 5
  • Мнения: 2 804
Ако си мислиш  newsm78 че в такъв момент ще ти е до броене смятам, че си в грешка !
Аз не зная колко пъти са ми извършвали тази манипулация .

# 6
  • Мнения: 5 577
И аз не помня, изобщо не е толкова стриктно мисля.

Пък и зависи от колко имаш нужда.

# 7
  • Мнения: 5 391
Раждабето ми беше скоро, ако не се лъжа около 4-5 пъти Thinking

# 8
  • Мнения: 2 567
Нито веднъж. Единствено да са видели какво разкритие имам, като са ми пукнали околоплодните води.

# 9
  • Мнения: 3 042
Доста пъти. Не съм ги броила.

# 10
  • Мнения: 3 478
2-3 макс. При мен много бързо се развиха нещата и не се наложи за повече.

# 11
  • Мнения: 29
много пъти,но това не е чак такъв проблем.Гадно е,особено като се има в предвид,че единия път беше някаква стажантка с много тънки пръсти-абе чувствах се ужасно некомфортно.Раждах в Шейново и един много известен доктор там при 2,5 см разкритие твърдеше,че трябва да ме изпишат,защото няма да раждам скоро,а и със сигурност трябвало да е секцио,поради тесен таз,но....Само няколко часа след тази диагноза започнах да раждам-обаче нямаше с кой-всички спяха.Сутринта родих нормално,само с няколко напъна.Не се плаши от нищо-всичко минава,забравя се.Искрено ти желая късмет и леко раждане

# 12
  • Мнения: 29
Забравих да пиша,че преносвах и ходех за запис през ден,та 3 пъти ме бъркаха за проверка,доктора натискаше,за да направи разкритие и да предизвика раждане.След третия път ми изпадна тапата и чак след близо два дни родих

# 13
  • Мнения: 3 356
Като ме приеха(МД),един път,в пред родилна-2 пъти (единия при пукането на мехура)Не се наложи повече,защото едвам ме вкараха в родилна зала ,Боби беше тръгнал вече.
Разминхах се с толкова малко прегледи,защото бях с уговорка и лекаря беше казал да не ме пипат.Другите ги преглеждаха на всеки час ,поне по един  стажанти.
Не е толкова страшно-като те напънат контракциите ,последното за което ще мислиш са прегледите.

# 14
  • Мнения: 2 274
Нито веднъж. Единствено да са видели какво разкритие имам, като са ми пукнали околоплодните води.
  И при мен така!

Общи условия

Активация на акаунт