Накрая обърквация!

  • 1 583
  • 31
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 1 745
Добро утро,майчета Hug!
Вече сън не ме лови Laughing.Толкова много почва да ме хваща шубето,направо вече съм #Crazy Joy.Но какво да се прави..Да ви кажа защо нещо ми е сдухано.До вчера си знаех-цялата бременост ми беше лека,никакви проблеми,лекари ми обясниха предимството на вагиналното раждане,за бебето и за мен и изобщо горе/долу бях с нагласата,че болка ще има,но след една хууууубава епидурална, раждането ще е песен.НО се оказа,че бебка е надолу с главата,но била застанала с гръб newsm78 и с очите нагоре Shocked!Много от това "с очите нагоре"не го разбрах,но ми стана ясно,че ако не се обърнела по време на контракцийте,ще сме минавали на секцио Sad!Хич не ми се ще,още повче си представям как ще се мъча като куче,а пък отгоре на това можело и да ме срежат Confused!Много гадно!Ааааа,и бебка е със завидните 3600-за сега.Можело и"да дръпне още" ми казаха.Незнам.....уж всичко беше "като по учебник",а сега ....или ще раждам нормално,но без епидурална,или ще се "понапъвам",а после  smile3553.
Това ме тормози,милички.Дано всичко мине о.к!За това се моля.Чао за сега и един приятен ден желая на всички ви Hug!

# 1
  • Мнения: 4 053
не се тормози,всичко ще е ок,
пожелавам ти леко раждане и здраво и сладко бебе  bouquet

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 1 363
До 7ми месец и моята бременност беше страшно хубава, никакви ама никакви проблеми нямах, нооо след това се започна с ядовете, затова направо без да се замислям много, реших, че и за мен и за бебето най-добрия вариант е секциото.Така че не го мисли много каквото дойде, дано всичко да мине бързичко и лесно. Peace

# 3
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Не се притеснявай! И секцио да е- накрая ще гушнеш бебока. И всичко ще е наред, стискам палци! Hug

# 4
Не се притеснявай мила вси4ко ще бьде наред.И секцио да се наложи не е страшно бьрзо ще се вьзстановиш.Леко раждане и скоро да гушнеш най сладкия бебок   bouquet

# 5
  • Мнения: 1 052
И аз да подкрепя, не се притеснявай, всичко ще се нареди. И за моята дъщеря казаха, че ще е много голямо бебе, но се роди със завидните 2 750 Joy, което пък мен ме улесни много. Така че, свиркай си и не си позволявай подобни мрачни мисли. Успех  bouquet

# 6
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Успокой се Hug, както и да родиш, важно е да сте добре и ти и бебчо.

# 7
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 317
Не се тормози излишно. Естествено е да се притесняваш от неизвестността, но се настрой позитивно и не си мисли, че задължително трябва да те боли много. Всяко раждане е различно и не може да се предвидят подробности предварително. А и секциото не е болка за умиране. Леко раждане и много позитивна нагласа  Hug

# 8
  • Мнения: 4 621
Не се притеснявай излишно. Независимо дали секцио или нормално всички сме се притеснявали от раждането и от това какво да очакваме. В крайна сметка всичко минава, а резултата е най-прекрасното нещо на света - твоето детенце Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 68
dani777k, аз бях подобен случай. Щях да раждам нормално, даже настоявах да е така, всичко подсказваше, че ще е съвсем нормално раждане, бебето беше мъничко,...но реши да заеме най- кофти позиция 3 седмици преди термина. Доверих се на лекарят ми, който изтъкна доста причини за това, че и за мене и за бебо ще е по-добро решение секциото. В крайна сметка ме оперираха и изобщо не съжалявам- беше си направо песен. Няма страшно!

# 10
  • Мнения: 99
Искрено ти пожелавам да се успокоиш - това много ще ти помогне да преминеш през събитието по-леко, каквото и да реши лекарският екип. Довери им се - те си знаят работата и ще изберат най-доброто за теб и бебето ти. И на мен скоро предстои тази треска, за това го казвам и на себе си - страхът е лош съветник. Така че... Simple Smile и успех! Стискам ти палци и мъничко ти завиждам - вече нямам търпение...  bouquet

# 11
  • Мнения: 326
Не се притеснявай  - всичко ще мине добре. А, и да ти кажа повечето страхотии, които чуваш за секциото са пълна измислица... Успех! newsm10

# 12
  • Мнения: 1 800
Няма нищо страшно в секциото, успокой се.
Леко раждане

# 13
  • София
  • Мнения: 790
И при мен до последно не се знаеше нормално или секцио. Е, секцио остана, но знам какво е да ти е притеснено защото не знаеш как ще мине раждането. Обаче всичко мина добре и ще стискам палци и ти скоро да гушкаш сладък бебешор  Heart Eyes Пък да ти кажа и за моето казваха че е малко, около 3 кг, а госпожицата се оказа 3.900, така че не се мъчих хич, и се възстанових сравнително бързо.

# 14
  • Мнения: 1 029
Не се притеснявай толкова и не го мисли много, защото в крайна сметка ще стане така, както е било писано. Аз също имах нагласата за нормално раждане и въобще отхвърлях възможността за секцио, а и лекарите до последно ми казваха, че ще си раждам по естествен път. Но на поредната си консултация (20 дни преди термина) се оказа, че тоновете на бебето не са добри и решиха веднага да го вадят. Беше голям шок за мен, защото стана толкова бързо и неочаквано, но в крайна сметка всичко мина благополучно и вече е зад гърба ми. А и повярвай, че както и да родиш всичко след това се забравя.  
Успех и леко раждане!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт