Романтични ли са мъжете ви???

  • 3 356
  • 56
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 026
 Ами това искам да попитам.Присъства ли романтиката в семейния ви живот?Имаше ли  я преди?Кога изчезна?....и такива работи  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 8 505
Не особено.Никога не я е имало в повече,за моя радост.Аз самата не съм романтичка,леко лигаво ми става.

# 2
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Няма романтика,не съм сигурна даже,че някога е имало newsm78

# 3
# 4
  • Мнения: 1 153
Не  за съжаление Sad

# 5
  • Мнения: 2 274
Романтични моменти сме имали само ако аз ги инициирам, а той е ...програмист  Twisted Evil!

# 6
  • Мнения: 495
ами трябва да го "подбутвам" отвреме-навреме Simple Smile
но иначе се старае Heart Eyes
такива са повечето мъже
ама я да ги видите как му знаят реда, ако свалят някоя колежка Wink
леле, няма да повярвате на очите си на какво са способни Shocked
не знаели били, не на мен тия Naughty

# 7
  • Мнения: 1 001
Не, и никога не съм бил.

# 8
  • Мнения: 1 520
Честно казано не. Не много. Рядко, но все пак понякога  енщо го цапва и проявява и подобни жестове.

# 9
  • Мнения: 7 474
Не и никога не е бил  Tired

# 10
  • Мнения: 765
Зависи какво разбираш под романтика , не ми чете стихове , но по някакъв начин е романтичен когато поиска . Изненадва ме , обича да запалва свещи да създава атмосфера, понякога ми купува ягоди и ги крие , за да ми ги поднесе вечер с по едно питие , носи ми любимата марка бонбони , прави ми комплименти...май това е  .

# 11
  • Мнения: 1 416
Не, не е романтичен... Това ме дразни понякога, макар и аз да не съм. Романтиката може да има много лица, била само с един мъж, който без да е лигав, ме караше да се чувствам много желана и специална...

# 12
  • Мнения: 2 161
Изобщо не е романтичен.Но понякога прави неща,които граничат в някаква степен с романтика.Все пак,слава богу,че не е от романтиците,защото на мен не ми допадат този тип мъже.

# 13
  • Мнения: 2 657
Не и никога не е бил PeaceЗа моя радост Joy

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 926
Романтични моменти сме имали само ако аз ги инициирам, а той е ...програмист  Twisted Evil!
Laughing Laughing Laughing И моя така.
През 7 годишната ни връзка е имало само един романтичен момент.

Общи условия

Активация на акаунт