За отношенията с бившите...

  • 2 650
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 794
Какви са ви?

Мен ме избива на голям сантимент сега  Sick и много се ядосвам каква съм мекица  #2gunfire  Mr. Green като го видя и забравям всичко лошо...  #Cussing out

Може би темата е дъвкана хиляди пъти, но мен ме вълнува сега... моля ви успокойте ме...  Confused

# 1
  • Мнения: 2 495
"Бившо гадже си е бившо гадже"-така казва Саманта от "Сексът и града"Просто бъде себе си, всичко отминава Hug

# 2
  • Мнения: 1 081
Било, каквото било, сега е друго. Някои съм ги забравила напълно, с другите си останахме приятели и си говорим и споделяме. Най-добрият ми приятел ми е бивше гадже.

# 3
  • Мнения: 1 462
Мен ме избива на голям сантимент сега  Sick и много се ядосвам каква съм мекица  #2gunfire  Mr. Green като го видя и забравям всичко лошо...  #Cussing out
Не се насилвай да бъдеш лоша, да се чувстваш гадно и да изпитваш неприязън.  Просто не забравяй случките.  Лошо няма да се чувстваш добре.  Прощавай, но не повтаряй грешката си - иначе ще я изживееш отново.

# 4
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 317
Единственият "бивш", към който съм изпитвала специални чувства не можа да приеме факта, че връзката ни е приключила и само се нараняваме като я продължаваме изкуствено. И ме намрази за това, че го напуснах. Сега като се видим се прави, че не ме познава. И аз така. Тъжно ми е понякога.

# 5
  • Мнения: 2 241
Не поддържам никакви отношения, така си е чиста работа. Simple Smile За повечето дори не знам какво е станало с тях.

# 6
  • Мнения: 495
останали сме си приятели

# 7
  • Мнения: 490
как може да наречеш приятел някой с който си имал любов? не се връзват двете понятия newsm78

# 8
  • Мнения: 5 475
При мен единствения "бивш" е съпругът ми. Twisted Evil
Отношенията са под нулата от почти 6 год.не се интересува от дъщеря си,не плаща никаква издръжка. #Cussing out  Живее също в чужбина,но просто не му пука. Sick
Така,че ми е най-малкото тотално безразличен ,а е на път и дъщеря му изобщо да не иска да го погледне... Rolling Eyes
  

# 9
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
аз съм запазила добри отношения с бившите, може би защото сме се разделили доста зряло без сериозни конфронтации

# 10
  • Мнения: 5 103
Било каквото било с всички сме в добро отношение, просто познати.

# 11
  • Мнения: 1 416
Много рядко си виждам старите любови, защото не живеят в София, а в родния ми град...
Ако се срещнем, просто ги поздравявам - нямам какво да си говоря с тях...  Peace

# 12
  • Мнения: 794
С всичките ми ех, не искам да имам нищо общо, нито да ги виждам , нито да ги чувам..
Водоравни са ми.

Приятелството също е изключено, просто не се получава...


Обиновено, като напускаш някой е с ясната представа защо, в случая това вече при мен е забравено ...

Останало е само усещането за нещо недовършено и голяма тръпка(разбирайте любов  #Crazy)...  Heart Eyes

Това ме кара да се чуствам толко нервна и да се връщам постоянно назад  ooooh!

Дразня се, че е бил някъде без мен и РЕВНУВАМ  Mr. Green

Сподели ми, че ще заминава в чужвина да работи, но това не съм сигурна ,ч е ще ме успокои  Twisted Evil, а напротив...

Зная,че насила продължавам напред , изисква се воля и затова ми е трудно   Tired  Confused

Май трявба да си напиша какво точно се е случило м-у нас, за да не забравям!!  ooooh!

Последна редакция: чт, 03 авг 2006, 12:16 от Flora

# 13
  • Мнения: 794
Май идеята е, че не гочуствам като бивш   Sick  Twisted Evil

 

а би било добре...  Peace  Simple Smile

Просто ми е невероятно трудно да прекъсна всякаква връзка с него   #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire

# 14
  • Мнения: 2 657
Не поддържам никакви отношения, така си е чиста работа. Simple Smile За повечето дори не знам какво е станало с тях.

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт