специалист по кърмене в стара загора?

  • 383
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 165
здравейте!
търся специалист по кърмене,който да ми покаже как да кърмя детето си.може и да ви е смешно,че не мога да справя,но това е положението ...пробвам,но бебка ме ползва по-скоро като залъгалка.правила съм 2 пъти пробно кърмене-единият път бебка изсука 5 мл Sad,другия-20 Sad.проблемът е,че от 2 месеца се храним с изцедена кърма и желанието ми да кърмя може да се окаже невъзможна  мисия.с биберон започнахме още в болницата и така свикнахме-беба е недоносена и лежахме там 2 седмици.все пък решила съм да опитвам докрая-по-скоро докато издържа.та това е-има ли такъв специалист в ст.з?може би ССК са именно това, но простете за невежеството не съм наясно каква организация е точно това ooooh!

# 1
  • Мнения: 6 243
Сертифициран специалист е д-р Даков, но точно в момента той е извън града.
Ако мислиш, че някоя от майките с кърмачески опит тук може да ти е от полза, насреща сме. Много сме, силни сме Peace

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Зайко, ССК не е организация, а съкращение от "Световна Седмица на Кърменето", която се празнува в почти цял свят между 1 и 7 Август всяка година.
Присъединявам се към идеята на Хапката да се довериш на нашия кърмачески опит. Все пак в цял всят най-мощната и добре работеща организация за кърмаческа помощ работи на принципа помощ от майки за майки.
С удоволствие те каня утре или другата седмица на някоя от нашите всекидневни срещи на Бирхала (под театъра) за да споделиш проблемите си с нас и да се опитаме да помогнем.

Общи условия

Активация на акаунт