Кажете добър доктор във Варна,който да е и добър човек

  • 848
  • 9
  •   1
Отговори
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Здравейте!
Бях писала няколко пъти!
Аз съм една по-пухкавка кандидат-мама.
Преди няколко дни-понеделник си направих тест и  EFP...след това и във вторник беше същото...Днес - 03.08. ми закъснява втори ден и след около още 10-15 трябва да се ориентирам към лекар,при когото да отида на преглед.
Много се притеснявам от килограмте си,които така и не успях да сваля/а не съм била вечно пълничка/...и в крайна сметка си казах:майната му,каквото ще да става,нека си правим бебе.То взе,че стана от раз..smile3521
Та моля Ви, дайте ми съвет за добър лекар,който не би ми крещял и депресирал още повече,като ходя на ЖК.Ориентирала съм се към Тонев или Свраков...Какво мислите?

Мерси предварително Wink

Последна редакция: чт, 03 авг 2006, 15:36 от hristina_k

# 1
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Мисля, че един добър лекар би обръщал максимум внимание на предмета на дейността си - бременността ти. Ако усетиш нещо друго, не му се ядосвай или депресирай,а просто го смени. Може да те посъветва нещо, свързано с килограмите ти, но да ти се подиграва, първо не го вярвам, второ - просто го смени. Аз бях при Свраков, бил е толерантен към моите странности.
Желая ти лека и щастлива бременност и сега насочи мислите си към принца/принцесата в тебе. Току виж детето те стимулирало да балансираш килограмите си!  Hug

# 2
  • Варна
  • Мнения: 841
Свраков

# 3
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
ами аз чета и много отрицателни отзиви за него............
а за този Тонев....
аз видях,че има тема за него ама скоро никой не се е изказвал
Благодаря

# 4
  • Мнения: 495
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4369.0

да ти кажа, понякога прекалената любезност не говори за нищо повече от НЕЗАИНТЕРЕСОВАНОСТ, сериозно
моята АГ беше суууупер любезна, ама като краен резултат - пълна нула

# 5
  • Мнения: 274
Ако в момента още не си се ориентирала към лекар, който не ти прави забележки за килограмите ти преди забременяването, мога да ти препоръчам д-р Крумовски. Аз също съм доста пухкава, да не кажа дебеличка направо, но до момента (в 8-ми месец съм) нито веднъж не е направил коментар за килограмите или заоблеността ми! Единственото тегло което го интересува е това, което надавам по време на бременността. Така че ако желаеш ще те свържа с него.

# 6
  • Мнения: 2 161
Свраков.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 199
Честито Христина, и ДОБРЕ ДОШЛА ПРИ НАС в клуба на мамите!!!     bouquet

Не познавам никой от двамата лекари, затова не мога да изкажа мнение. Аз лично ходя на женска консултация в Майчин Дом при д-р Капка Атанасова и съм изключително доволна от нея. Относно килограмите не мисля, че някой би се държал лошо с теб заради тях и би те депресирал. Освен това си мисля, че ако не си доволна от някой лекар винаги можеш да го смениш с друг.

Пожелавам ти лека и красива бременност и после едно малко и сладко, здраво бебче Wink

Последна редакция: нд, 15 окт 2006, 12:53 от venira

# 8
  • Мнения: 48
Здравей Хриси!
Относно д-р Свраков-аз лично не съм доволна от него т.к.преди да забременея отидох при него с една диагноза той започна да ме лекува с противазач.таблетки и естествено никакво подобрение а по скоро усложнение.И за капак на всичко ми постави диагноза стерилитет. Всеки си има собствено мнение за определен д-р аз сам доволна от д-р Танев.Приенмия му ден е във вторник в поликлиниката на АГ от 15 до 18ч.

# 9
  • Мнения: 377
Здравей Хриси, честито че сте ставаш мама, аз подкрепям мнението на nikksan за д-р Танев първото ми раждане беше при него и съм много доволна, но той не води ЖК, а само изражда може да ходиш при него веднъж месечно да има представа за бременността ти ако решиш да раждаш при него. Преглежда в МЦ на АГ-то във вторник, но мисля че началният час беше 16 (отдавна не съм ходила при него може ида го е променил. Още веднъж честито и лека бременност.

Общи условия

Активация на акаунт