За столчето за кола

  • 4 495
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 390
От доста време се каним да купим столче за кола, но все не можем да ги отделим тези пусти 100-тина лева. #2gunfire
А междувременно малкия си пътува прав на задната седалка Confused
Аз, уж го държа, но нали се сещате, че при едно по-рязко спиране, може да стане нещо лошо.
Сега вече решихме и парите са готови, обаче не е ли вече късно newsm78
Има ли вероятност да не иска да седи в него newsm78

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 551
"По-добре късно отколкото никога" са казали хората. Ще имате още доста време да си го ползвате столчето, така че не се двоумете  Peace
А за седенето в него - ще бъдете по-упорити и ще свикне. А и предполагам ще му е интересно да си гледа от високо, седнал удобно в столчето  Wink

# 2
  • Мнения: 8 505
Има ли вероятност да не иска да седи в него newsm78

Да,има.
Това не бива да те спира.

# 3
  • Мнения: 14 654
столчето в колата си е удобство и за родителите и за детето. на цецо му харесваше да се вози в столчето. не е късно на 11 месеца да опита за първи път

# 4
  • Мнения: 46 430
На тази възраст е твърде вероятно да не иска да седи в него, но за мен това не е основателна причина да не се ползва, ще попищи няколко пъти и ще свикне Peace

# 5
  • Мнения: 421
Ми купете по-голямо столче. Има до 40 кг. например. Може да не иска да седи в него наистина, но когато се наложи да няма кой да го държи какво ще правиш?

# 6
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Иска, не иска, ще се научи. С мама до себе си и повече играчки. На по дълъг път с повече почивки и мисля че ще свикне.
Моето мнение е че дете не бива да се вози без подходящо за възрастта му столче в колата!!!

# 7
  • Мнения: 781
Дано свикне. Моята дъщеря от начало седеше в стола, но сега е мисия невъзможна. Измъква се от всички видове каишки, колани и закопчалки. Много пътуваме и тя обича да пътува, но не и да седи. Ни играчки  помагат, ни песни.....

# 8
  • където има любов
  • Мнения: 307
И мен ме мъчи въпросът,дали ще седи в столчето.Но седи ,не седи твърдо сме решили да си вземем.Другата седмица ще ходим на море и малката госпожица ще бъде вързана.До сега не сме пътували на далечни разтояния,но то и в града си е добре да е обезопасена.
Малко късно се сетих ,но ще упорствам и се надявам да свикне!

# 9
  • Мнения: 911
Всеки отговорен родител трябва да се погрижи за сигурността на детето си. При рязко спиране при 40 км/ч тялото на 60кг жена придобива тежест от около 2000 килограма. Тоест, ако детето не излети като тапа през предния прозорец, ще бъде премазано от майка си.
Извинявам се, звучи ужасно. Но е действителност.

# 10
  • Мнения: 3 478
Всеки отговорен родител трябва да се погрижи за сигурността на детето си.

Не е късно, как ще  е късно. Тука ако знаеш до кога ги държат в столчета. И те не са само за дълги разстояния а за всеки един момент, в който детето се вози в колата. Peace

# 11
  • Мнения: 4 621
Има ли вероятност да не иска да седи в него newsm78

Да,има.
Това не бива да те спира.
newsm10

# 12
  • Мнения: 8 505
... Тука ако знаеш до кога ги държат в столчета. И те не са само за дълги разстояния а за всеки един момент, в който детето се вози в колата. Peace

Така и трябва!Не ми е ясно защо много от родителите смятат,че возене в града е безопасно за децата им.И двете ни катастрофи,при които присъстваше и дребната,бяха именно при градско движение.Който желае,нека си представи картинката без стол...

# 13
  • Мнения: 8 917
Не бихме си позволили да возим Гери без столчето й Naughty

# 14
  • Мнения: 1 910
В Холандия си задължен да возиш детето си в столче, няма иска-не иска детето.
А късно не мисля, че е.

Общи условия

Активация на акаунт