Издирвам, но как да ги намеря?

  • 864
  • 5
  •   1
Отговори
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Имам малко по-свободно време и съм решила да намеря отново роднини и приятели. Само че, имам нужда от помощ.
Случаите са следните:

1. Имам братовчедка в Сан Диего, която работи на летището там / в някой от баровете, като барманка/. Преди известно време се премести и от тогава нямаме вести от нея. Опитах чрез указателя да я открия, но неуспешно. Една наша роднина вече от 1 година е покойница, а друга е на смъртно легло и би ми се искало да знае. Идея и съдействие за откриване?

2. Приятелка в Мадрид. Не мога да се свържа с нея по телефона, който имам. Пиша й е-майли и изпратих картички, но....Много ми е скъпа и не ми се иска да загубя контакт с нея.

3. Малко по-сложен случай. През 1992 3 френски момчета на гостуваха. На следващата година се видях с едно от тях в Холандия, но постепенно загубихме връзка. Знам само двете му имена, че е от Нанси, а тогава се беше преместил да живее в Париж. Работеше, като програмист / или нещо подобно/. Идея как да го открия? Опитвах с чатове  и търсачки, но не успях нищо да постигна. ....

Ще съм много благодарна на съвети и идеи как да намеря тези хора.  bouquet

# 1
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Френските мом4ета пробвай да намериш 4рез www.pagesjaunes.fr
С двете имена и град може и да ги намериш.
Успех!

# 2
  • Мнения: 1 147
В Щатите, ако с указателя не става, пробвай с познати, които живеят там, или наблизо. Другия варинт е ICQ (не се смей, моят мъж тук така го открих след двегодишно търсене).
Аз към в Калифорния, ще потърся дали има сред познатите някой, който живее или има приятели в Сан Диего. В Щатите общо взето, ако си легален, няма начин властите да те изпуснат от око, т.е. в официални статистики тя би трябвало да излиза, проблема е, че това е лична информация и рядко можеи да се докопаш до нея.

# 3
  • Мнения: 7 605
Френските мом4ета пробвай да намериш 4рез www.pagesjaunes.fr
С двете имена и град може и да ги намериш.
Успех!

Малка поправка, www.pagesblanches.fr е по добре, паж жон са жълтите страници  Wink

# 4
  • Мнения: 1 909
Имам малко по-свободно време и съм решила да намеря отново роднини и приятели. Само че, имам нужда от помощ.
Случаите са следните:

1. Имам братовчедка в Сан Диего, която работи на летището там / в някой от баровете, като барманка/. Преди известно време се премести и от тогава нямаме вести от нея. Опитах чрез указателя да я открия, но неуспешно. Една наша роднина вече от 1 година е покойница, а друга е на смъртно легло и би ми се искало да знае. Идея и съдействие за откриване?

2. Приятелка в Мадрид. Не мога да се свържа с нея по телефона, който имам. Пиша й е-майли и изпратих картички, но....Много ми е скъпа и не ми се иска да загубя контакт с нея.

3. Малко по-сложен случай. През 1992 3 френски момчета на гостуваха. На следващата година се видях с едно от тях в Холандия, но постепенно загубихме връзка. Знам само двете му имена, че е от Нанси, а тогава се беше преместил да живее в Париж. Работеше, като програмист / или нещо подобно/. Идея как да го открия? Опитвах с чатове  и търсачки, но не успях нищо да постигна. ....

Ще съм много благодарна на съвети и идеи как да намеря тези хора.  bouquet


3а братов4едка ти пробвай в
http://www.whitepages.com/

# 5

Общи условия

Активация на акаунт