Мнение за резултатите от кръвна картина!!!

  • 1 007
  • 4
  •   1
Отговори
HCT/Хематокрит/  -28,5   -   Реф. граници 31-45
MCHC                     - 388   -   Реф. граници 320-360
PLT/Тромбоцити/  - 536    - Реф. граници 154-521
Моля Ви, споделете дали имам повод за притеснение при тези резултати/най вече за тромбоцитите/.  Sad Става въпрос за едногодишно дете.

Другите неща са в границите. Само да добавя, че преди 2 седмици изкара летен грип с висока температура и разтройство.

# 1
  • Мнения: 291
Направете контрола. Много често през лятото заради жегите българските лаборатории подават странни резултати. Нямат пари да си купят климатици и апаратите им изпушват.

# 2
  • Мнения: 8 917
HCT/Хематокрит/  -28,5   -   Реф. граници 31-45
MCHC                     - 388   -   Реф. граници 320-360
PLT/Тромбоцити/  - 536    - Реф. граници 154-521
Моля Ви, споделете дали имам повод за притеснение при тези резултати/най вече за тромбоцитите/.  Sad Става въпрос за едногодишно дете.

Другите неща са в границите. Само да добавя, че преди 2 седмици изкара летен грип с висока температура и разтройство.

А ти сигурна ли си, че това не са референтни граници за възрастни хора. Има разлика в резултатите на децата и на възрастните Peace

# 3
Мисля, че тези реф. граници са за възрасти. Днес ходихме при педиатърката и тя каза , че резултатите са добри. Вообще да не се притеснявам за тези тромбоците. Всико било нормално. Явно реф. граници на възрастните и тези на децата са различни. Доста се притесних, но сега съм по спокойна.

# 4
  • Мнения: 8 917
Мисля, че тези реф. граници са за възрасти. Днес ходихме при педиатърката и тя каза , че резултатите са добри. Вообще да не се притеснявам за тези тромбоците. Всико било нормално. Явно реф. граници на възрастните и тези на децата са различни. Доста се притесних, но сега съм по спокойна.

Разбира се, че са различни Peace Сега се успокой и нацелувай слънчицето си smile3525 smile3521

Общи условия

Активация на акаунт