Чухте ли за новата козметика на SANOSAN?

  • 1 195
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Първо опитахме с мострени продукти и качеството е страхотно! Най-хубавото е, че съставките са естествени и няма парафин. Има даже и серия за майки и деца!
Някой от вас вече използвал ли е нещо от тях?

# 1
Здравейте! Аз си купих от тази марка и съм много доволна, детето ми се чувства добре и видимо му харесва, с удоволствие я препоръчах на познати. Laughing

# 2
Защо ми се струва че това си е жива реклама?  newsm78

# 3
  • Мнения: 205
Защо ми се струва че това си е жива реклама?  newsm78
Twisted Evil

# 4
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Аз не бях чула за тази козметика,но благодаря на redy,за да пробваме нещо ново.

# 5
  • Мнения: 13 512
Защо ми се струва че това си е жива реклама?  newsm78
100 % реклама,при това мнооого левашки поднесена .Виждала съм тази козметика в чужбина,но нямам отзиви за нея.

# 6
Защо ми се струва че това си е жива реклама?  newsm78
Зубри,Зубри....,както казва Анри Мороа :"Мъжът никога не търси някого зад вратата, ако сам не се е крил там ..."

# 7
# 8
  • Мнения: 167
Моя приятелка отвори бебешки магазин и горещо ми я препоръча ,по-добра била и от Бюбхен.Нищо не рекламирам - тепърва ще я пробвам Peace

# 9
  • Русе
  • Мнения: 526
   Аз купих наскоро лосион за след баня. Много ми харесва, ще си взема и други неща с тази марка Peace

# 10
  • Мнения: 2 381
Днес мислех да взема от млякото за след баня на бебка.Но като прочетох на етикета, че съдържа парфюм и се отказах.

# 11
  • Мнения: X
В момента ползвам бебешкия шампоан за коса и тяло и съм доволна. Мирише дискретно и добре се пени. Ако на някого му звучи и това като реклама, да ме извини.

# 12
  • Мнения: 245
едно леко въпросче... това да не би да е израелско и да има нещо общо със Сано Максима???

# 13
  • Мнения: 2 784
И на мен ми мяза на реклама, но иначе чух добри отзиви за тази марка.
Ние от известно време ползваме Corine de Farme. Горе-долу на цената на Нивеа е. Много сме доволни
Сори за офф-а. Grinning

# 14
  • Мнения: 2 381
едно леко въпросче... това да не би да е израелско и да има нещо общо със Сано Максима???
Не, немска е козметиката.

Общи условия

Активация на акаунт