Кое е по-подходящо?

  • 1 396
  • 19
  •   1
Отговори
да ви питам значи, мами-та ooooh! за моята нормална към суха кожа кое е по-подходящо да ползвам: ексфолиант или измиващ гел/пяна. Препоръчайте ми нещо свястно , писна ми от експерименти вече  #Cussing out

благодарско   bouquet

(за справка - на 26 съм/

# 1
  • Мнения: 1 629
Ексфолиант хубаво, но не всекидневно. Гел-пяна - да, но съобразена с типът ти кожа.

# 2
Ексфолиант хубаво, но не всекидневно. Гел-пяна - да, но съобразена с типът ти кожа.
но двете не идват ли малко множко за клоняща към суха кожа?  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 5 317
Ексфолианта ще го използваш веднъж седмично.

# 4
уф, ясно - то не е и полезно по-често да се ползва, но друго имах предвид - дали мога да мина само с единия от тия продукти. Все ми се струва, че няма смисъл и от двете. Примерно има хубави пенливи глечета с частици, дето стават за всеки ден. Някой може ли да ми препоръча нещо такова

# 5
  • Мнения: 5 317
Аз съм използвала такъв гел на Регал и не беше лош.Струваше 3.00 лева.

# 6
  • Мнения: 630
Всъщност и двете. Това са два съвършенно различни продукта - ексфолианта един път седмично, а измиващия гел - сутрин и вечер. Аз съм със същия тип кожа и през лятото ми е по комфортно измиване с гел, отколкото почистването с тоалетно мляко и тоник.

# 7
  • Мнения: 5 622

 Моята пяна за лице е на Галеник. Рядко я ползвам, обаче, че и моята кожа е суха на места (като цяло е смесен тип), пък и пише, че пяната е за измиване на грим, който аз рядко слагам (за ФДТ и пудра )да не говорим въобще  Peace

# 8
  • Мнения: 13 512
Всъщност и двете. Това са два съвършенно различни продукта - ексфолианта един път седмично, а измиващия гел - сутрин и вечер. Аз съм със същия тип кожа и през лятото ми е по комфортно измиване с гел, отколкото почистването с тоалетно мляко и тоник.
Peace

# 9
  • Мнения: 3 388
Аз ползвам и двата, ексфолиант -средно 2 пъти седмично, гел-пяна- за обичайно измиване на лицето. Моята кожа е смесен тип, в момента използвам синята серия на Loreal /Pure Zone /, от която имам маска за лице, тоник, измиващ гел и един ексфолиращ гел с микрогранули. Много съм доволна, по принцип цялата серия е за смесен тип, клоняща към мазна кожа

# 10
  • Мнения: 8 917
Ексфолиант хубаво, но не всекидневно. Гел-пяна - да, но съобразена с типът ти кожа.
Peace

# 11
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Ексфолиант хубаво, но не всекидневно. Гел-пяна - да, но съобразена с типът ти кожа.
Peace

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Препоръчайте ми нещо свястно , писна ми от експерименти вече  #Cussing out


До колко парички?

# 13
благодаря на всички за съветите
Принципно си ползвам почистващо тоалетно мляко за лице и установих, че не виждам особена полза от гела за измиване. Затова предпочитам да си взема някое пенливо ексфолиантче.

Иначе като цена ..20-25 лв да речем..най-много

# 14
  • Мнения: 332
Това са два напълно различни продукта.Ексфолианта е един път седмично или ако нямаш такъв понякога използвам сода върху гъба и търкам много леко много нежно.Гел-пяната е за всекидневна употреба-сутрин и вечер.В момента използвам на Виши Олиго25-много съм доволна пък е и икономична.

Общи условия

Активация на акаунт