Силно изпотяване на мишници, помогнете.

  • 4 353
  • 41
  •   1
Отговори
От няколко години имам силно изпотяване под мишниците/без миризма/, като казвам силно имам предвид направо капки пот/дори и през зимата/ За секунди мога да се изпотя вследствие на стрес или някаква емоция. Абсурдно е да облека прилепнала цветна блуза, не помагат и дезодорантите. Има ли нещо против изпотяване, което помага в такива случаи,моля ви помогнете ми,ще ви бъда много благодарна.

# 1
  • Мнения: 5 313
Пробвай Одорекс.

# 2
  • Мнения: 168
 "Одорекс" на Биотрейд newsm10 .

# 3
  • Мнения: 643
"Одорекс" на Биотрейд newsm10 .
Извинявам се че използвам темата, но ще дадете ли малко инфо за този продукт.

# 4
# 5
  • Мнения: 1 455
"Одорекс" на Биотрейд newsm10 .
Подкрепям с две ръце.Аз не можех да облека цветна дреха,защото ми оставаха огромни мокри кръгове и носех само черно.Задължително го пробвай има го в аптеките. Peace

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 569
Направи си изследвания на щитовидната жлеза. Щом изпотяването се получава и от стрес, може да имаш преоблеми с нея.

# 7
  • Мнения: 8 505
Да,опитай с Одорекс,но щом изпотяването е силно-с този:http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=2&id=4

# 8
  • Мнения: 1 254
А ако обичаш и чай, можеш да пробваш да пиеш няколко седмици Салвия - помага при такъв тип изпотяване.

 Peace успех!

# 9
# 10
  • Мнения: 201
Още един глас за "Одорекс део"  Peace  http://cosmetics.forumsplace.com/message342.html

# 11
Благодаря ви много. Днес или утре ще си го купя, дано наистина спира това изпотяване.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 634
Аз имам проблем с изпотяване на ходилата Sad Взех си Одорекс фуут. За съжаление няма особено добър ефект при мен. Първия ден прекалено много изсуши самата кожа и при къпане усещането е доста неприятно, на втория ден пак ми се изпотиха яко краката Sad

# 13
  • Мнения: 6 607
На мен Одорекс ми помага

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 358
Аз също бях много скептична към , но вече след месец и синът ми и мъжът ми го ползват е незаменим а също  цената му!

Общи условия

Активация на акаунт