Има ли някоя....

  • 1 363
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 970
Привет! Любопитно ми е да разбера - Има ли някоя ,която сама да се е откарала до болницата,когато е запо4нало раждането LaughingТози въпрос ми изникна,тъй като 4есто се шегуват с мен мои познати 4е не се спирам и постоянно съм в движение,и 4е било крайно време ,и дори опасно ве4е да шофирам. Rolling EyesА снощи на мъжът ми  му се наложи да пътува за няколко 4аса извън София и аз се замислих наистин акакво би стамало в такава ситуация ThinkingДали наистина е възможно и раумно да се извозиш сама до болницата в този момент! newsm78
Вие сте! Grinning

# 1
  • Мнения: 1 629
Извиках си такси.

# 2
  • Мнения: 5 299
Свекърва ми разправя, че като са й започнали контракциите - се качила в колата и отишла в болницата. Grinning

# 3
  • Мнения: 7 837
Входа на АГ-то ми беше на 30-тина метра от блока, та се разходих пеша. И добре че бях наблизо, защото първия път ме върнаха, не повярваха, че ми текат води  ooooh!

# 4
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
баба отишла пеша от римски терми до Катедралата, за да вземе такси, което да я закара до Окръжна болница, където били ражданията. Шили я без упойка, щото нямало, а баща ми излязъл с ръката напред "като Хитлер" (туй цитат), такива ми ти работи в град Сталин.

# 5
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Аз си хванах пътя и отидох сама и пеша.Ей така и да се разходя и да се поуспокоя малко.(нямах силни болки обаче)

# 6
  • Мнения: 5 140
Не мъж ми ме закара.
Но една моя приятелка заведе синът си при майка й пеша и понеже вече не издържаше си хвана такси и в Шейново.

# 7
  • Мнения: 532
Това съм аз - сама се закарах до болницата за четвъртото.    newsm01
Мъжът ми изобщо не беше в града, майка ми, с която бях, не шофира, а такси не исках, защото предпочетох сама да си управлявам кога да спра и кога да тръгна в зависимост от контракциите. Първия път ме закара баща ми - беше кошмарно. Втория път отидох пеша, въпреки че беше много далеч. За третото дете ме кара съпругът ми, защото болницата беше на немислимо разстояние пеша, но го карах да спира постоянно. Това е. Портиерът на клиниката не повярва, че съм отишла да раждам.  Mr. Green
Забравих да добавя, че след изписването, пак сама се откарах с бебето до вкъщи.   car003

# 8
  • Варна
  • Мнения: 10 782
а баща ми излязъл с ръката напред "като Хитлер" (туй цитат),

 Joy

# 9
  • Мнения: 1 526
имам приятелка, която живее на 13 ет и като дойде Момента- не работеше асансьора. Не само че слезна пеша до долу ами и ходи до стоянката на такситата още ~ 20 мин  Shocked роди бързо и лесно...

# 10
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Не се откарах сама до родилния дом, не защото не можех, а защото семейството каза, че "било срамота".

Иначе шофирах до последния ден преди операцията, както и след 8-мия.

# 11
  • Мнения: 8 505
В автобуса се повозихме с мъжо до болницата...

# 12
  • Мнения: 334
Аз не,ама една моя позната,голяма мъжкарана,второ раждане.Изтекли и водите , качила се на колата и хоп тръгнала сама на 70км към частна АГ клиника в която предварително платила  капаро.И.......познайте родила в линейката на  средата на пътя.Добре,че се сетила да се обади на Бърза помощ,щото то бебето тръгне ли да излиза не пита къде си и колко ти остава до болницата.Така че умната.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 645
Бих си се закарала ама мама ми взе ключовете от колата и книжката в деветия месец #2gunfire- не слизах от колата-че то пеша ито август на жегите си е луда работа....

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 383
баба отишла пеша от римски терми до Катедралата, за да вземе такси, което да я закара до Окръжна болница, където били ражданията. Шили я без упойка, щото нямало, а баща ми излязъл с ръката напред "като Хитлер" (туй цитат), такива ми ти работи в град Сталин.

Сори за офф-а - какви таксита е имало в град Сталин?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт