Помощ за подарък

  • 472
  • 7
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 6 849
На зор съм и пускам тема от тези дето най-мразя. Twisted Evil
Трябва да купя подарък. В събота съм на парти-рожден ден на голяма фирма. Че нямам какво да облека то се знае, ама ще го мисля сама, има време до събота вечер. Обаче какво аджеба се подарява на фирма? Подаръка няма да е от нас лично/мен и мъжа ми/ а от името на неговата фирма, и той ми прехвърли топката на мен.
Помощ!
Сещам се за картина...  ама ми тъпее някак, кой знае колко картини ще получат. Thinking
Обещавам никакви теми повече дане пускам... Praynig

# 1
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
имаше подобна тема нейде тук преди около два - три месеца, ама  нямам вдъхновение да я търся.
Може-икона, абонамент за профилирано списание или вестник, кафемашина, малък хладилник, комплект чаши с логото на фирмата - подаряващ, абонамент за украса с цветя (туй съвсем го фантазирам  Mr. Green), изтривалка Велсоте, поставка за чадъри, друго не измъдрям в момента.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 6 849
Признавам,че не рова нязад никога и ми се ще някой да ми  смели инфотои така...че е полесно.Simple Smile)) ама сега ще пусна търсачката...
Уф, фирмата е голяма и богата и всичко ми бледнее...ок, мерси, ще измъдря нещо.  bouquet

# 3
  • Русе
  • Мнения: 755
Ако фирмата има меождународна дейност можеш да им подариш малък глобус, върху който да поставиш или те да си поставят фирмени знаменца на "завзетите територии". Не се сещам за нещо по-умно в този час. Rolling Eyes

# 4
  • Русе
  • Мнения: 755
когато го изпратих се сетих, че на шефа на фирмата в която работих му бяха подарили за рожден ден сабя или  умалено копие на рицарски доспехи- като символ на благородство, дано не ти звучи още по-тъпо.

# 5
  • Мнения: 5 622
имаше подобна тема нейде тук преди около два - три месеца, ама  нямам вдъхновение да я търся.
Може-икона, абонамент за профилирано списание или вестник, кафемашина, малък хладилник, комплект чаши с логото на фирмата - подаряващ, абонамент за украса с цветя (туй съвсем го фантазирам  Mr. Green), изтривалка Велсоте, поставка за чадъри, друго не измъдрям в момента.

ИИ, много си била идейна бе мадам  bowuu Браво. На мен ми допаднаха идеите, дано и Флашчето ги хареса  Peace

# 6
  • Мнения: 2 792
Дай някой жокер, с какво се занимава фирмата примерно, за да има основа за предлижения Wink

# 7
  • Варна
  • Мнения: 6 849
Ако фирмата има меождународна дейност можеш да им подариш малък глобус, върху който да поставиш или те да си поставят фирмени знаменца на "завзетите територии". Не се сещам за нещо по-умно в този час. Rolling Eyes
Това ми харесва макар, че е малко е идейно. Обаче те са си местни та не става. 
Не ми се пише името, че откакто има нет света отесня съвсем, пък ми се струва кофти някак.
Строителна фирма  Simple Smile най-добрата в града.... аз въобще нищо не казах:-))). Ще заложа на традициите и ще  видя по галериите и в някой магазин за сувенири. Много мразя да избирам подаръци, едва купих на дребното за рожденния ден, нямам никаква фантазия мамка му.

Общи условия

Активация на акаунт