А плюете ли докато говорите?

  • 2 432
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 622

 Айде да видим сега кой ще си признае  rotfImao

# 1
  • Мнения: 1 052
А анкета защо не си пуснала....
Иначе да! Особено, ако заговоря за неприятни мен хора, какво плюене настава...

# 2
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ми аз си признах - казах, че ги плюя...семките Mr. Green

Като говоря не плюя - само хората с добра артикулация плюят. А моята не е.

# 3
  • Мнения: 2 550
като фонтан

 rotfImao

# 4
  • Мнения: 5 622
А анкета защо не си пуснала....
Иначе да! Особено, ако заговоря за неприятни мен хора, какво плюене настава...


Има анкета, ама много бързаш. Нали ми трябва време, за да я сътворя все пак........

# 5
  • Мнения: 5 622


Значи има опция и като за теб- църкам като монерален гейзер. Използвай я!  Peace

# 6
  • Мнения: 899
Да! Обаче само като почувствам някой много близък, едва тогава мога да го наплюя от сърце  Crossing Arms

# 7
  • Мнения: 2 550


Значи има опция и като за теб- църкам като монерален гейзер. Използвай я!  Peace

вече галсувах с четвърта поция!
аз съм дама все пак, не мога да си презная в анкетата директно, че плюя  Crossing Arms да си имаме уважението!

п.с. основният рпоблем е, че не мога да си изтрия гласа и да го поправя Simple Smile)

# 8
  • Мнения: 7 186
Само като разговарям с мистър Карузо. Sick Laughing

# 9
  • Мнения: 5 622
 Веднъж с мъжа ми срещнахме някакъв негов познат. И  бяхме в колата. Оня се наведе до прозореца да си говорят.  КАто тръгнахме и мъжът ми без да си отваря устата ми каза да му подам една мокра кърпа на детето. Дадох му и питах защо му е нужна.

КАто се забърса старателно ми каза, че оня доста го е оплюл по време на разговора  Sick Милия..както е гнуслив..как го е изтърпял не знам. А аз се чудих защо мълчеше през цялото време.   Sick Поне чадър да ми беше поискал...........

# 10
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ужасно е.
Имахме един учител по география. Божеее, този човек беше невероятен. Откъде се вземаше толкова слюнка ooooh!

# 11
  • Мнения: 5 622
Ужасно е.
Имахме един учител по география. Божеее, този човек беше невероятен. Откъде се вземаше толкова слюнка ooooh!

На първите чинове ходеха вечно с дъждобрани, нали?  smile3532

# 12
  • Мнения: 2 550
Ужасно е.
Имахме един учител по география. Божеее, този човек беше невероятен. Откъде се вземаше толкова слюнка ooooh!

аз имах такова нещо по литература....
ммм, никога не посмях да седна на пръвия чин
мали как бълваше, като гейзер, както пише БУба

# 13
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не, той не стоеше отпред. Разхождаше се непрекъснато, така всички черпеха от вдъхновението му Mr. Green

# 14
  • Мнения: 5 622
 Въх!  Sick Ужас! Доста гнусна темичка се заформи  Sick Точно както ги обичам  tooth

Общи условия

Активация на акаунт