Спешно! Помощ и/или съвет

  • 855
  • 4
  •   1
Отговори
  • In transit
  • Мнения: 11 706
От една седмица детето е при баща си. Днес се обади майка ми в тях да го чуе, как е. Бившата ми свекърва и казала, че няма да и  го даде да го чуе и и затворила телефона. Малко след това аз звъннах. Казах, че искам да чуя детето, на което ми беше отговорено по същия начин. Казах и, че съм майка на това дете и имам право да знам къде е... пак ми каза, че не ме интересува. След като се развиках, че няма никакво право да не ми казва къде е детето ми, каза, че било с баща си в някакво село.
Треперя цялата от разговора. Мисля да заведа жалба до полицията, че ми е отказан достъп до детето ми. Кажете ми имам ли такова право.. баси как няма тая офца да ми каже къде ми е детето или да не ми даде да говоря с него, ми че те утре и извън граница може без мое знание да го изведат. И принципно бащата трябва ли да ме информира, ако извежда детето извън района на града?

# 1
  • София
  • Мнения: 53
Принципно би трябвало да те информира, както и ти него когато сте някъде другаде извън настоящия адрес. За жалбата да имаш право - ти си майка, и имаш правото да знаеш как е детето ти и да го чуеш.
И аз съм се сблъсквала с такъв проблем така че със сигурност - подай жалба ако не друго то поне за напред ще се стреснат и ониа глупак и майка му ще значт, че нямат право да ти отказват контакт с детето.
УСПЕХ

# 2
  • Мнения: 1 393
Дай на оФцата заслуженото и следващия път като даваш детето на баща му го предупреди,че ако иска да го вижда е длъжен да те уведомява какво става с детето  Hug

# 3
  • Мнения: 332
imate li razvod?ako imate njma pravo da go zaryrj pove4e ot opisanoto v resenieto na syda.mojes da pusnes jalba do syda.Ako njmate razvod e po-slojno i moje da pravi kakvoto iska-kolkoto e tvoe tolkova e negovo deteto,njma zakon koito da te zastiti.kaji kak e polojenieto

# 4
  • In transit
  • Мнения: 11 706
Развод имаме от 3 години някъде. Пуснах жалба срещу майка му в отдел "закрила на детето" и жалба в съда. Благодаря за съветите момичета.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт