Подарявам листовки, търся инструктор за кв. Младост - София

  • 2 951
  • 23
  •   1
Отговори
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Ми това е.
Криво ми, гадно ми е....взех листовките, скъсаха ме на кормуването в лудницата на Ив. Вазов...а при положение, че ще си карам в квртала (поне в началото)...мисля да се пренасоча.

А...да...и ако може колата на инструктора да няма проблем със скоростите ще е СУУУУПЕР!

Благодаря предварително.
Моля, пишете ми...НЕ ХАПЯ, НЕ ЩИПЯ...ще черпя и бира с кебапчета ако трябва...

# 1
  • Мнения: 3 091
 Hug УСПЕФ! силно се надявам съпружеското тяло на някоя форумка да е твоят бъдещ инструктор!  Praynig Praynig Praynig

# 2
  • Мнения: 5 622
 Успех и от мен и по-хубава учебна кола ти пожелавам. Аз си взех изпита от раз навремето, когато бях само на 17 години..Пусти мерак.. А собствена кола имам едва 10 години след взимането на книжката  Wink

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Peace мога само да река, колкот' да не си помислиш, че си репресирана от моя страна.

# 4
  • Мнения: 377
Като човек с богат опит с кормуването те разбирам напълно.  Confused
Едва ли има шофьор, независимо от опита, които да е абсолютно сигурен, че може да реагира адекватно във всяка ситуация.
Искрено ти желая скоро да се похвалиш с книжка, но най-важното е да не се спичаш и да си спокойна /знам, че е трудно постижимо/.
С конкретна информация не мога да ти помогна, но тъй като по стечение на обстоятелствата съм карала 4 учебни коли ще ти кажа, че ако не са скоростите, ще е спирачката или нещо друго. Колкото и да се стараят инструкторите няма как да си "опазят" колите.

# 5
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 698
Айде, коУЕжки, дайте да се напънем и да помислим къде в Сф около Младосите има готини инструктори с хубави коУи. Все пак е гадно да шофираш в абсолютно непознат квартал особено, ако това е "Ив. Вазов".

Идеята ми е, че с тази тема освен морална подкрепа, се търси и информация   bouquet

# 6
  • Мнения: 6 472
Хайде и аз да се включа, да не би случайно и ти да се почувстваш репресирана сега Mr. Green
Убедена ли си че смяната на инструктура ще ти помогне newsm78  Аз си взех кормуването от 2-ри път, но първия много яко се бях спекла, та грешката си беше в моя телевизор. Това, че курсовете ще се провеждат в Младост не е гаранция, че изпита ще бъде там. Моите курсове бяха в центъра, а когато дойде моя ред на изпита вече се бяхме дотътрили до Красна поляна ooooh!

# 7
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И аз си взех от първия път книжката, но сестра ми я взе след като смени инструктора. В правилна посока си Peace

# 8
  • Мнения: 920
И аз само да кажа да не ти е тъпо и гадно. Аз взех книжка с голям зор, като дори Младост не ми помгна, а чак в Дупница ходих. А се научих да карам, когато проимах собствена кола. Дотогава - женската роля - да разкарваш пияни компании, като всеки ти дава акъл. Сега да ме видиш, ако може и до тоалетна ще ходя с колата.

# 9
  • Мнения: 1 526
Резе, знаеш че не мой ти помогна с инфо, ама само исках да ти пожелая успех и да поздравя с взимането на листовките! Туй е едно добро начало  Peace  Пък и да ти кажа в теб не се и съмняваме...

# 10
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Искам да си сменя инструктора, защото този постоянно ми помага с педалите, при положение, че му казах да не го прави.
И съм свикнала да карам "уж", а когато се наложи да се оправям сама и то под такова напрежение стана много гадно...

Аз не казвам, че се справих...напротив дори. Направих големи простотии....но само един ден преди това си карах перфектно в същия квартал. Просто инструктора никога не ме е карал да се пъхам в някакви улици в ремонт с двупосочно движение и дупки в пиков час и в същото време да ми дава грешни команди за да види дали ще се хвана...

Да...знам, че това е практика при изпитвачите...но го знам сега, а ми се струва че щеше да е добре да ме предупредят...

Не искам и някаква супер готина кола...нормална искам...защото и аз няма да карам Ферари....ако ме огрее книжка евентуално с едно Поло ще се сдобия от не най-новите...

..знам ли:(
От време на време си мисля дали пък да не пробвам пак там...ако попадна на по-свестен изпитвач може да нямам такива емоции.
Този се оказа, че ми е съсед и постоянно ми дуднеше "Хайде сега да те видим като си избягала от школата в квартала какво ще ми покажеш в този отвратителен район".
Постара се човека ... аз се панирах...и така.

Объркан човек съм в момента...въобще не знам какво да правя...

Дани...и аз уж не се съмнявах, но се проявих много патешки... Embarassed

Последна редакция: пт, 04 авг 2006, 11:51 от Reza

# 11
  • Мнения: 377
И аз си взех от първия път книжката, но сестра ми я взе след като смени инструктора. В правилна посока си Peace

И при мен това беше проблема, за съжаление ми отне 3 месеца и 4 явявания да разбера, че инструктора ми е решил, че съм платежоспособна и ме е превърнал в свой официален спонсор.  Close  #2gunfire
След като го смених взех книжка от първия път.

Реза, това с педалите и на мен ми го правеше инструктора, те хората така се чувстват по-сигурни. Но след първото явяване му вдигнах як скандал и спря, както и да ми хваща волана за щяло и нещяло.  Naughty
Другото нещо е, че инструкторите много добре познават изпитващите, евентуалните маршрути и "капани" по тях и на минимум 80% могат да те подготвят. Друг е въпроса колко го правят, при първия инструктор кормуването ми се състоеше в обикаляне из града, за да си върши той някаква работа.  Sick
След като го смених и ме прекараха по 3 пъти през всички стандартни маршрути, вече нямах проблеми. Не познавам твоя инструктор, но смятам, че можеш да си прецениш дали е направил всичко възможно да те подготви за изпита или не.  Peace

Последна редакция: пт, 04 авг 2006, 11:50 от Tanya77

# 12
  • Мнения: 1 753
Реза, съветът ми е да пробваш пак на старото място. АКо пак те скъсат тогава смени квартала! И имай предвид, че като се качиш на нова кола ще си все едно никога не си карала - доста е гадничко!

Айде успех следващия път. Пък и да не стане... голЕмо важно! Другият път пак!  Mr. Green

# 13
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
А някой знае ли сега, при това положение дали има някакъв задължителен брой часове, които трябва да взема или мога аз да си реша?
...Знам че инструктора ще знае, но още не знам като му се обадя какво да му кажа...при него ли ще съм...не ли....та изчаквам.

ооох...неволи:)

# 14
  • Мнения: 377
До колкото си спомням трябва да караш 4 допълнителни часа.

Общи условия

Активация на акаунт