Както вече бях писала в една тема миналия месец спрях противозачатъчните (Регулон) и този месец ми закъсняваше с повече от 10 дни. Миналата неделя правих тест, но беше отрицателен. Онзи ден ми дойде (поне така си мисля) - кървенето беше доста обилно, характерно за първите дни на цикъла, съпроводено с ужасни болки. За мое голямо учудване вчера след обяд кървенето спря напълно - никога не ми се е случвало да имам еднодневен цикъл. Сутринта ходих при гинеколжката ми и тя беше категорична, че от спирането на хапчетата не може да имам цикъл само от един ден, по-скоро само би ми закъснял. За съжаление нямах талон и време и не ме прегледа - уговорихме се да отида в понеделник да ме прегледа и да се установи причината. Но понеделник ми се струва прекалено далеч, а мислите, които ми се въртят из главата не ми дават мира  Sad Дали съм бременна, дали съм била бременна и не съм загубила плода, дали нямам някакви здравословни проблеми ... оф, направо ще откача от нерви. Ще се радвам на всякакви мнения и препоръки, защото тази ситуация изобщо не ми се струва нормална.