Юридическа и икономическа помош, моля!!!

  • 601
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 371
Синът ми навършва 2г на 31.8.06. Аз прекъснах отпуска си за гледане на дете до 2г на 23.5 и пуснах 44 дни платен отпуск за 2004 и 2005г. Обясниха ми че за тези 44 дни отпуск не ми се полага половината майчинство (80лв), те се начислявали само за отработени дни. Отработените ми дни се броят от 25.7. Четох кодекса, но там не се  визира точно отпуск или отработени дни. Моля помогнете, къде да търся информация? Благодаря предварително!!!  bouquet

# 1
  • Мнения: 371
Никой ли неможе да ми помогне newsm78???

# 2
  • Мнения: 5 370
Синът ми навършва 2г на 31.8.06. Аз прекъснах отпуска си за гледане на дете до 2г на 23.5 и пуснах 44 дни платен отпуск за 2004 и 2005г. Обясниха ми че за тези 44 дни отпуск не ми се полага половината майчинство (80лв), те се начислявали само за отработени дни. Отработените ми дни се броят от 25.7. Четох кодекса, но там не се  визира точно отпуск или отработени дни. Моля помогнете, къде да търся информация? Благодаря предварително!!!  bouquet
НЯма такива филми, полагат ти се.
Не съм счети не мога да дам по-пълно инфо, но лично аз съм питала мама от фпорума на ЛС.
Явно твоите хора не са в час и си говорят тинтири-минтири.
Влез в клуб СЧЕТОВОДСТВО в дир.бг

# 3
  • София
  • Мнения: 6 559
http://www.mlsp.government.bg/bg/faq/faq.asp?qid=13546
ето какво ми отговориха от МТСП, бях писала мейл и до НОИ, но при едно преинсталиране на уиндоус-а замина Confused. Пуснах го по мейлите на доста мама тук от форума, ако някоя го е запазила, моля да го пусне. В общи линии беше същият като от МТСП- търси си правата !!!

# 4
  • Мнения: 371
Благодаря ви  bouquet!!! Какъв е реда, трябва някакво писмо ли да им се изпрати и от къде (например ГИТ Главна инспекция по труда), да подам жалба ли, нямам идевя. Категорично ми отговориха , че са проверили и не ми се полагат.  #Cussing out Писна ми от гадни бюрократи #2gunfire

# 5
  • София
  • Мнения: 6 559
Първо им покажи моят въпрос и отговора от Министреството. Считам, че те на теб трябва да доказват, а не ти на тях, като са проверили - писмен отговор от някоя инстанция дадоха ли ти  дадоха ли ти ???
Емл Мирославов завежда(ше) правния отдел в МТСП, на сайта им би трябвало да има телефони.

# 6
  • Мнения: 371
Наистина ме е срам, че живея сред такива дребни души Embarassed! Все едно тези пари ще ги извадят от собствения си джоб. Работя в държавна фирма и си мислех, че всичко е регламентирано #Cussing out #Cussing out.

Общи условия

Активация на акаунт