За етикетите на Кока-Колата

  • 3 568
  • 54
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 520
Майчета, спомням си че имаше доста "наркоманки", попийващи редовно.  Mr. Green

Имам процедурно питане - на някоя от вас падала ли се е изобщо дясна половина от тези символи под етикетите.

Аз със моя късмет все на левите половинки попадам.

Та някоя ако има заменям ляво за дясно, от всеки вид.  Peace

# 1
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
На мен, дясна за сидито. Но се оказа, че няма дискове в магазина, дистрибуторката и тя нямала, и сега чакам да ми донесе. Нещо организацията им не е на ниво

# 2
  • Мнения: 2 495
  bouquetза темата.И аз си събирам етикетчета, но за мой късмет и аз не мога да ги улуча.Всичките ми етикетчета започват с бялата страна, а на мен ми трябва другата.И аз се включвам, ако някой иска размяна Grinning

# 3
  • Мнения: 377
Аз съм от "наркоманките" и да кажа, че дЕсни нЕма.  Crazy
Всъщност са колкото са съответните награди, така че Уеви бол от всички имам, но на дясна още не съм попадала.

# 4
  • Мнения: 2 978
Мдаа и при мен е така.

Аз вече на тия не им вярвам.
Пускат едните в София, а другите половинки във Варна..и к'во иди търси после Close

# 5
  • Мнения: 1 520
Да, така и предполагах десните ще са кът.

Е, ако при някой се оцелят повечко да свирка.  Grinning

# 6
  • Мнения: 1 709
Май е вярно,че ги пускат по градове пустите им етикети. На Обзор ми се паднаха и трите вида награди, но естествено само левите им половини. Тук пия вече втора седмица и все МP3  плеър ми се "пада", все голямата награда!

# 7
  • София
  • Мнения: 1 636
И аз имам 2 леви на ипод -  търси се поне една дясна Sad

# 8
  • Мнения: 2 495
Моите всичките са леви и от трите типа.Търся десни, най вече на I-pod

# 9
  • Мнения: 10 758
Аз имам комплект за албума, но не съм ходила до магазин, където могат да ми го дадат.То не че съм много на зор де Mr. Green

# 10
  • между град и село
  • Мнения: 212
  И аз все на леви попадам, сигурно десните ще почнат да излизат като свърши промоцията. Joy Joy Joy

# 11
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Имам ляв билет за концерта (или поне имах, ако не го е хвърлил някой) и ляв и-под.

# 12
  • Мнения: 6 892
Пускат едните в София, а другите половинки във Варна..и к'во иди търси после Close
Е нали затова е форумът, да си ги разменяме Mr. Green Но всъщности и във Варна са си леви, аз поне само такива имам засега.

# 13
  • Мнения: 2 768
Аз пък имам 5 леви за концерт  Mr. Green  От Кока-Кола лъжат! Това не е просто съвпадение! Naughty Пуснали ми само леви! Crossing Arms

# 14
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Имам от трите вида етикети по много, но само леви  Wink  Тъпотия според мен, поредната зарибявка. Ама така и така дъня кола през лятото, току виж издъня и някой плеър  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт