"Вие сте най-важното нещо на света за мен!" - при разговор за развод

  • 1 191
  • 8
  •   1
Отговори
Извинявам се, но не ми стигна мястото да напиша точно заглавието на темата, а то е: Казвали ли са ви мъжете/жените ви при иницииран от вас разговор за развод по ваше желание - "Вие сте най-важното нещо на света за мен". Интересувам се от гледна точка на това (бях пуснала друга тема по въпроса), че той напоследък не ни обръща особено внимание, а и имаме други сериозни проблеми помежду си, но след като заговорих за развод каза: "Вие сте най-важното нещо на света за мен. не мога да си представя да се разделим. Това ще се преодолее и т.н.". Като идея звучи перфектно, но по действията му няма никакви доказателства за това Thinking Naughty #Cussing out

# 1
  • In transit
  • Мнения: 11 663
На мен ми беше казал няколко пъти "аз развод няма да ти дам"... а след като подадох молба за развод ревеше в продължение на месец, че щял да се промении че неможел без нас. Сега  даже не се сеща да звънне на детето.

# 2
Ооооооооооо, както разбирам това е само началото #Cussing out  Предполагам, че и мен това ме чака.... #Crazy

# 3
  • Мнения: 1 809
Това и аз съм го чувала......и от тогава/вече 4г/ не съм го виждала...

# 4
  • Мнения: 357
Да, да до болка познато! Колко ни обича, как неможе да живее без нас, как си иска детенцето и жената и т.н.
Уж не искаше да се развеждаме, а като го питаха в съда иска ли да се развежда, каза "ДА". Спор за детето ще има ли? Каза: "НЕ"
От март месец до сега веднъж не се е обадил, а днес детето има рожден ден! #2gunfire

# 5
  • София
  • Мнения: 6 999
Бишият и до сега повтаря, че аз винаги ще съм му жена  Joy Joy и колко важна съм за него, щото съм майка на детето му и... Е, като не стане за нещо на неговото позабравя горните изявления, ама... здраве да е Wink

mama_chrisy Да ти е жив и здрав рожденника /на патерица/. Много радост да ти носи и да те слушка.

# 6
  • Мнения: X
ами виж сега
при мене той искаше развода
но въпреки това - 6 месеца ревове плачове - как съм му била липсвала не можел без мене дрън дрън бля бля - за проветрение на устата  Wink
я не се връзвай - масово така говорят
вкл. на 1 приятелка гаджето пие комар играе т.н. но тя е най-важното нещо и тя като чуе и краката й омекват.
това, че си най-важното - да личи в делата, а не в думите.
аде и успех  Peace

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 1 222
Съгласна съм, така си говорят защото така им изнася. Да де, ама на мен не ми изнасяше само аз да се раздавам във връзката ни и да не получавам нищо. Е, излъгах Wink получавах си ежедневната доза ядове и вместо едно дете аз имах три /прибавям и свекървата - най-голямото бебе/. Така че просто не се връзвай на празни приказки.

# 8
  • Мнения: 3 394
По-важно е да да се покаже това с действия, а не само на думи.

Общи условия

Активация на акаунт