цяла седмица с температура

  • 791
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте момичета,отчаяна съм вече бебка е с температура цяла седмица.Всичко започна миналия петък на морето.тогава беше 38,2.В събота стигна до 39,4.В неделя и понеделник пак поддържаше 38,5.От тогава до днес сме се в скалата на 37.според педито това е от вируса(разтройството почти го овладяхме),но според мен тази температура не трябва да е постоянна CryМного ме е страх и много се притеснявам,ако имате някакви предположения на какво друго би магла да се дължи Т ще съм ви много благодарна.Само да добавя,че вече не е отпаднала,играе си,смее се,хапва добре,въобще не дава признак да е болна,НО пустата му температура не ми дава мира Confused

# 1
  • Мнения: 1 113
Ако детето е имало разстройство или е повръщало е възможно да е все още леко обезводнено. Наблягайте на течностите. Най-вероятно в момента сте на "опашката" на вируса (скоро ще престане да вдига Т). Ако продължи - води детето на лекар.
Бързо оздравяване!

# 2
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Дъщеря ми е с такава Т вече близо два месеца- между 37 и 37.4. Нищо не откриват по изследванията- КК, урина в норми. Правихме консулти с кого ли не и май повечето отдават Т на засиления растеж на зъби  Thinking

# 3
Вчера пак бяхме нса доктор правихме пълна кръвна излезе само,че хемоглобина й е 97 нищо друго.Все още е с 37,5.Найстина двете долни зъбчета са тръгнали(доста е поддуто),но все пак не мога да си намеря място от притеснение!Направо нямам думи ако е от зъбите,може ли да е постоянна и коло дълго ще продължи?
Благодаря ти Safo,ако знаеш колко много ми се иска да си права Weary

Общи условия

Активация на акаунт