триизмерен уз

  • 1 064
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 169
Мили мам4ета знаете ли, къде има триизмерен и колко струва?А може ли вси4ко да се види на него и органите и пола? smile3506

# 1
  • Мнения: 305
В Света Ана в София,една приятелка ходи там и прегледа и струваше 70 лева,тя е в началото на 5 месец и са и казали че ще е момиче,така че предполагам е възможна и друга информация за бебето

# 2
  • Мнения: 103
Ами зависи за кой град питаш?Във Варна има триизмерен в Майчин дом,а в София в клиника Свети Лазар.Аз ходих във Варна и ми струваше 60 лв.Да,виждатсе и органите и пола но не е точно това което си представях.Но не съжалявам ,че отидох.Абе хубаво е да отидеш според мен,ще получиш отговори на много от въпросите,които досега са ти се въртяли в главата.  bouquet  bouquet  bouquet

# 3
  • Мнения: 858
прочети повече и виж снимки ето тук :  http://www.mcfemina.com/ в този център ходих аз когато бях 19 седмица.Струва 70 лв. записват ти на Диск кратки клипчета и снимки на бебето.Вижда се как се развиват органите ,дали има някакви проблеми и деформации бебчето не само в органите ,но и личицето например заешка устна и други.Може да се види и пола /ако бебето се покаже разбира се/ и е едно голямо емоционално преживяване за мама и татко да си видят малкото сладурче.После по желание може да се отиде още веднъж в 30-31 седмица. Успех!

# 4
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
В МЦ Фемина цената е 40 лв и също правят записи на диск. Това разбира се ти върши работа ако си от София

# 5
  • Мнения: 169
Супер много ви благодаря да от София съм забравих да кажа

# 6
  • Вече с постоянно местожителство на село...
  • Мнения: 408
 Аз ходих в 28 седмица на триизмерен ехограф и останах очарована, но не тук в Бг,дадоха ми снимка на лицето и си прилича доста със снимката когато се роди Peace .Виждат се доста неща така видяха проблема със сърчицето на бебчо и бяхме подготвени психически за евентуален проблем Wink .Като се върнах в Бг се оказа че и моят гинеколог който ми следеше бременноста има такъв и ме прегледа с него.

# 7
  • Мнения: 581
Доколкото знам се записват за такъв звук в бившата Тина Киркова, но след като се включиш в курса за родители, после този УЗ е абсолютно безплатен. А курса  е с продължителност два часа някъде, а може и по - кратко. Запознават те с родилната зала, начините на раждане и такива неща. Мисля да се поинтересувам. Искам снимка на беботката си.  Grinning И искам да се убедя, че всичко е наред.

# 8
  • Мнения: 99
Можеш да си запишеш час при д-р Мазнейкова /казват, че е един от най-добрите специалисти/ и да отидеш при нея. Цената е също 70 лв. В МЦ "Св. София", бул. "България" 104, тел. 8184 600, 8184 608. Успех! Simple Smile

# 9
  • Мнения: 2 818
В МЦ Фемина цената е 40 лв и също правят записи на диск. Това разбира се ти върши работа ако си от София

Хм, на мен ми казаха 40лв за преглед + 10лв запис newsm78

# 10
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Не са ми казвали , че записа се плаща. На 14-ти ще разбера със сигурност

# 11
  • Мнения: 167
Вчера ходих в Майчин дом във Варна...Много съм разочарована - очаквах нещо друго Crossing ArmsЧестно казано, на 2Д различавам много повече неща,образът е по контурен,а на 4Д всичко се размива...А за аномалии ,всички смятат ,че добрият лекар ги открива по-скоро на 2Д,отколкото на 3 - 4Д

Общи условия

Активация на акаунт