Как нанасяте черен молив на долния клепач?

  • 3 998
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 577
Здравейте красиви форумки!

Искам да питам нещо - как си нанасяте черен молив (или друг цвят) под очите? Под долния клепач т.е..

Това е неизменна част от моя грим - аз първо слагам молива, без да излизам от окото и после с апликатор го изтеглям извън клепача (вярвам, че който е слагал ще му стане ясно от моето обяснение  Blush ).
Има ли друг начин - със самия молив само няма да се справя.

По ТВ съм гледала с едни дълги тънки четки със финни писци го слагат, като вземат от молива (не слагат на самото око) - какво е това? Не съм срещала до сега, как се казва тая четка?
Има ли я някой - доволен ли е?

Ето снимка на четката.



Последна редакция: пт, 04 авг 2006, 20:24 от инж. Македонска

# 1
  • Мнения: 5 577
Може би професионалните гримьори я използват, но аз не съм ходила.
Искам да знам удобна ли е за в домашни условия?

# 2
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Аз лично слагам очна линия и отгоре и отдолу. Ползвам тези с твърд писец.По- удобни са и се слагат по-лесно от молива. П Peaceлюс това стои цял ден без да се изтрие. Пробвай.

# 3
  • Мнения: 221
не разбирам точно какъв е въпроса  Confused
аз си слагам на долния клепач, но от вътрешната страна (която се допира до самото око), ако е там просто си "разтягаш" малко клепача и си слагаш..

# 4
  • Мнения: 5 577
 Blush Под долния клепач имам в предвид, а не на - объркала съм.

Зори, дай още инфо за тая очна линия.  Praynig

# 5
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Имат я почти всички марки.Аз лично съм ползвала на Севънтийин, Манхатън, Ейвън. Всички са хубави.Просто като отидеш в магазина кажи, че искаш очна линия с твърд писец.Те ще ти предложат. Но просто е супер.Аз откакто я ползвам моливите съм ги забравила. Слага се буквално за минута.И издържа цял ден,както ти казах.Пробвай няма да съжаляваш.

# 6
  • София
  • Мнения: 10 858
Не ви ли пречат долните мигли? Аз просто не мога да си нанеса добре молив там от тях Thinking

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Може ли снимка на тази очна линия с твърд писец, моля Embarassed?

# 8
  • Мнения: 2 550
Много просто - не нанасям.
Абе, не ви ли гъделичка като си слагате молив на клепачите.
Аз умирам от смях.

# 9
  • Мнения: 5 606
Може ли снимка на тази очна линия с твърд писец, моля Embarassed?
Заповядай.   Simple Smile

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Мерси!  bouquet

# 11
  • Мнения: 648
   Ползвам тъмно кафяв молив за очите, нанасям под самите мигли, след което разнасям с пръст и се получава нещо като "матиране" или по- скоро "опушване", не ми харесва да стои като геометрична черта Crazy

# 12
  • Мнения: 696
ще ти покажа като те видя  Laughing

# 13
  • Мнения: 306
Ами първо нанасяш пудра или коректор,а след това молив.Аз го нанасям с точици до основата на миглите.Стои по естествено/е,зависи как ги слагаш,де/.Та основата е много важна,ако е директно върху кожата изглежда страшничко! Flutter

# 14
  • Мнения: 765
Твърдата очна линия не е лоша идея , но е по - подходяща за вечер , според мен , защото е силна и окото изглежда по-гримирано . Има и четки за тази работа  , но имай предвид , че трябва да посвикнеш да го нанасяш с четка , а и това ,което си виждала да слагат с четка не е твърд молив , а мек ,има и такъв на прах . Ако ти се занимава може да си вземеш  черен молив от индииските магазини , те са меки , приличат на стик -червило , отколкото на молив и дават ефект на опушен грим , малко лютят на окото обаче  Peace

Общи условия

Активация на акаунт