Съпругът ми катастрофира - моля за съвет

  • 3 265
  • 42
  •   1
Отговори
  • гр. СОФИЯ (1000)
  • Мнения: 73
Слава Бога, той е добре, има само няколко пукнати ребра Praynig.
Катастрофата не е по негова вина, някакъв бус тръгва да изпреварва в насрещното и до последно не отбива, а мъжа ми за да избегне удара крива в дясно и в резултат колата е на мекица.
Въпросния   #Cussing out#2gunfireКРЕТЕН обаче така и не е спрял, а мъж ми и полицаите с патрулката наблизо не са видели номера му. На всичко отгоре, т.к. КРЕТЕНА го няма акта за ПТП е за наша сметка, добре че поне имаме каско, та да вземем някой лев Sad .
Катастрофата става около 19ч. на 02.08.2006г. малко след разклона за Банкя по посока Люлин.
Та ТЪРСЯ ОЧЕВИДЦИ с надеждата,че някой ще си спомни номер или нещо...,за да открием КРЕТЕНА, знам че шанса е малък, но знам че и света е малък.
Приемам и всякакви предложения какво да правим, защото аз не мога да оставя това така.
И още нещо, моите уважения към господата полицаи, но не би ли трябвало единият от тях с патрулката да тръгне след КРЕТЕНА, а другият да помогне на мъжа ми(както са направили,не че могат да  стоят безучастно), а не да се надяват мъжа ми да е видял номер?

Извинявам се на модераторите, ако темата не е за тук или въобще за форума. Нека направят с нея каквото преценят.

Последна редакция: сб, 05 авг 2006, 17:22 от Tatiana

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Добре, че мъж ти е все пак леко пострадал. Пожелавам му час по-скоро да се оправи!

"КРЕТЕНА" има кой да го накаже - повярвай ми  Peace

# 2
  • Мнения: 25 441
Слава богу, че е бил малкият дявол! Praynig
Нали ти е жив мъжът! Hug
Но си права да търсиш виновника - крайно време е такива камикадзета да си получат заслуженото!

# 3
  • Мнения: 9 990
"Кретена" ще  бъде наказан...надявам се.Масово е това явление-изпреварване с огромен риск.Това лято се нагледах.Пътувах като на тръни, имаше и смъртни случаи и яки катастрофи и отбивки по магистралата именно заради такива изпреварвания.Мъж ми караше изключително внимателно, присветкваше от далече на изпреварващите-да се прибират, но получаваше в замяна среден пръст при разминаването-ей това не го разбирам-не стига,че си в насрещното, ние бием спирачки, за да може той да изпревари, ми и среден показва.И всичко това се случва в отбивката заради голяма катастрофа именно поради такова изпреварване с 4 загинали...наистина не разбирам...
Оставете ламарината-колата ще я оправите някак си-добре,че мъж ти е добре...а "кретена"-дано си получи заслуженото...

# 4
  • Мнения: 1 451
Ще бъде наказан, грънци. Такива си се разхождат цял живот с чувство за безнаказаност. Следващия път ще предизвика катастрофа с жертви и пак ще си замине без да му пука. Кво му дреме, че някой е пострадал. Докато не го засегне пряко, негов роднина или приятел да пострада или той самия, ще продължи да си кара така. А ченгетата не им дреме. Написали са си акта, има виновник, отнели са точки от талона. За тях работата е приключила. Няма да се налагат преписки заради неизвестен извършител и да им се налага да събират показание и да издирват.

# 5
  • Мнения: 6 607
Важно е ,че няма пострадали!Не се ядосвай излишно-такива неща се случват постояно.

# 6
  • Мнения: 8 917
Добре, че мъж ти е все пак леко пострадал. Пожелавам му час по-скоро да се оправи!

"КРЕТЕНА" има кой да го накаже - повярвай ми  Peace

 Peace
Добре, че няма нещо по-лошо Praynig

# 7
  • Мнения: 9 581
Важно е ,че няма пострадали!Не се ядосвай излишно-такива неща се случват постояно.

Така е наистина, но след успокоението, че мъжът ти е добре започват и ядовете заради колата.

# 8
  • гр. СОФИЯ (1000)
  • Мнения: 73
Между другото полицаите са написали акта така, че да не му се отнемат точки,но глобата сиостава.

# 9
  • Мнения: 5 539
Важно е ,че няма пострадали!Не се ядосвай излишно-такива неща се случват постояно.
Е как да няма пострадали?! Мъжът й е с пукнати ребра, а колата им е на мекица Confused

# 10
  • Мнения: 2 672
Важно е ,че няма пострадали!Не се ядосвай излишно-такива неща се случват постояно.
Е как да няма пострадали?! Мъжът й е с пукнати ребра, а колата им е на мекица Confused

тя сигурно има предвид пострадали в смисъл - за по-тежко състояние.
Наистина както се казва "малкият дявол"!
ох ,гадна работа........

# 11
  • Мнения: 5 622

 Радвай се, че съпругът ти е жив. Има Бог, не веднъж съм казвала. Дано го оценявате и вие това. Благодарете на Господ, че е жив и, че може да се радва на живота и на семейството си  Peace

# 12
  • Мнения: 1 451

 Радвай се, че съпругът ти е жив. Има Бог, не веднъж съм казвала. Дано го оценявате и вие това. Благодарете на Господ, че е жив и, че може да се радва на живота и на семейството си  Peace

Ако се беше случило най-лошото, Бог къде щеше да е тогава?

# 13
  • Мнения: 356

 Радвай се, че съпругът ти е жив. Има Бог, не веднъж съм казвала. Дано го оценявате и вие това. Благодарете на Господ, че е жив и, че може да се радва на живота и на семейството си  Peace
       Peace

# 14
  • Мнения: 1 753

 Радвай се, че съпругът ти е жив. Има Бог, не веднъж съм казвала. Дано го оценявате и вие това. Благодарете на Господ, че е жив и, че може да се радва на живота и на семейството си  Peace

Ако се беше случило най-лошото, Бог къде щеше да е тогава?

Асолютно...  Confused Да не дава Господ!

Според мен мъжа ти трябва да обжалва наложената му глоба, защото той не е виновен за ПТП-то... Как ще плаща бе? Да вземат полицаите да си размърдат малко дебелите задници и да се опитат да издирят виновника. Ако не успеят да си остава за тяхна сметка... Идиоти!

Добре че мъжа ти е оживял!

Общи условия

Активация на акаунт