Моите спагети с кренвирши и сметана!

  • 14 040
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 474
Спагети със сметана и кренвирши!

Спагети (по ваш избор)
1 малка кофичка  заквасена сметана
300-400гр. кашкавал
3-4 кренвирша (може и шунка)
чесън 1-2 скилидки (по желание)
сол или един бульон
чубрица (по желание)


Сварявате спагетите. Смилате кренвиршите с блендер или кухненски робот или с месомелачка( може и много ситно накълцани). В тиган запържвате леко кренвиршите, прибавяте сметаната + сол+чесън(смлян)+ чубрица  . Като кипне го изсипвате при сварените спагети и обърквате. Поднасяте с настърган кашкавал!  Да ви е сладко!


Снимката е от ам-ам, като ги направя пак ще пусна моя Laughing

Последна редакция: чт, 01 ное 2007, 20:42 от L е о

# 1
  • Мнения: 804
Много обичам спагети и ми се ще да пробвам твоята рецепта, но не знам как да намеря тук заквасена сметана. Мога ли с нещо да я заместя?

# 2
  • Мнения: 7 474
С течна.

# 3
  • Мнения: 804
 Благодаря Лео за бързия отговор и за вкусната рецепта. Вече няколко твои правя и съм много доволна  bouquet
   Спагетите станаха трепач, настъргах 3 вида кашкавал, от който единие е лютив. Моите хора си сложиха и кисели краставички.

# 4
  • Мнения: 7 474
Радвам се ,че ви е харесало  bouquet. Понякога простичките неща са много вкусни bowuu
Това да добавя краставички и аз си го мислих и другия път ще сложа.  Hug

# 5
  • Мнения: 50
аз към кренвиршите добавям и малко пържен лук и гъбки. Правя с течна сметана (неподсладена  Grinning )

# 6
  • Мнения: 5 313
Ех Лео,ама все едни вкусни рецепти пускаш,да ти потекат лигите.

# 7
  • Мнения: 5 140
Лео е майстор, признавам я. Hug  bouquet

# 8
  • Мнения: 804
 "Каймата" от кремвирши много ми допадна, така се смесва идеално със спагетите и като хапваш не се налага да търсиш парченцата Peace
  Забравих да напиша, че аз сложих и гъбки, които първо запържих. Аз май слагам гъбки на доста неща, обичам ги Laughing

# 9
  • Мнения: 7 474
Направих ги днес и пускам снимки.   chef  Не съм снимала само с настърган кашкавал още  Tired



Общи условия

Активация на акаунт