Органайзер за рецепти

  • 2 002
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 679
Бихте ли ми помогнали да си намеря удобен органайзер за рецепти. Имам Modern Kitchen, а сега открих и PieceOfCake, но и двата не ми допадат много. Не държа да има много функции, а по-скоро да е лесен за работа.

# 1
  • Мнения: 7 091
Бихте ли ми помогнали да си намеря удобен органайзер за рецепти. Имам Modern Kitchen, а сега открих и PieceOfCake, но и двата не ми допадат много. Не държа да има много функции, а по-скоро да е лесен за работа.

Точно днеска установих, че и аз имам нужда от тавкъв. Дебелата като книга тетрадка с рецепти на баба и майка днеска се запълни и се чудя какво да правя сега.
Може ли да ми кажеш къде да намеря тези двете, за които говориш по-горе? Може пък да ми допаднат...

# 2
  • София
  • Мнения: 10 858
Момичета, в www.download.bg има една програмка - "Домашен кулинар", логнете се и я потърсете с търсачката. Много е приятна, и мисля, че е точно това, което търсите.
Хайде като я дръпнете, кажете Mr. Green

# 3
  • Мнения: 143
Брей, какво е това чудо, искам и аз, поне разяснете, за някакъв тефтер ли става въпрос? newsm78

# 4
  • Мнения: 679
Тези органайзери представляват програмки, в които да записваш рецептите си като ги сортираш по групи. Някои позволяват да сложиш снимка към рецептата. Могат също да ги подготвят във вид удобен за печат, ако искаш да си ги подредиш в класьор.
Тези, които аз споменавам, може да ги намерите тук:
http://bgkulinar.net/id-1704/downloads.html
http://www.download.bg/index.php?cls=program&id=27274 /тук трябва регистрация/

Вивиан, благодаря за "Домашен кулинар", нея не я знаех. Изглежда интересна, само жалко, че в раздела "Моите рецепти", не могат да се сортират ястията.

# 5
  • София
  • Мнения: 10 858
Да, така е, има и още едно неприятно качество - че се отваря бавничко, но иначе е приятна програмка. Аз в нея си копирам разни рецепти от нето със снимките към тях, както и тези на Звездев, които са ми харесали.

# 6
  • Мнения: 22 867
Аз използвам Кулинарный блокнот, изтеглих си го от ТУК. Хубава работа ми върши, лесно се намира търсената рецепта, слагам и снимки - изобщо удобен е!

Общи условия

Активация на акаунт