Редуване на плодови пюрета с млечна каша?

  • 654
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 622
От около месец давам на Наско (7.5м) пасирани плодове-круша, ябълка, грозде, отскоро банан. Приемат се с удоволствие.Започнах да захранвам със зеленчуково пюре на 5м, сокчета съм давала съвсем малко, той не пие от биберон, а и не им беше особен фен. Сега обаче се оказва че сме минали "покрай'' плодовите п рета. Незнам къде да ги включа.
На ден се кърми 3 пъти, между храненията предлагам два пъти пасиран плод и следобяд е на млечна каша.
Нямам представа колко минимум трябва да са млечните хранения на тази възраст i се чудех дали да не редувам млечната каша с плодово пюре. Все пак кайсии, праскови, череши не мога да му осигуря.
Или по-добре млечна каша и пасиран свеж плод?

# 1
  • Мнения: 7 106
Ами аз точно така правя-редувам след обяд кашата с мляко с плод.Значи един ден давам каша с малко плодово пюре вътре,а на следващия изцедена кърма с пресен пасиран плод.
Иначе имаме 4 кърмения през деня - 6.00,9.30, около 13.00 и 20.30 както и две-три през ноща ама не бих казала че са много обилни.Мисля,че я задоволява,защото през деня като и предлагам гърдата между храненията ми отказва.

Общи условия

Активация на акаунт