отзиви за Buggy Pod

  • 1 396
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 768
здравейте мами!
използвал ли е някой Buggy Pod и какви са впечатленията ви за него.
ето линк към сайта :
http://www.buggypod.com/
дали сте виждали да се продава такова нещо в БГ - ново или пък втора употреба?
на мен ми изглежда добре но май ще има проблеми със закупуването му ако се спра на него Sad
благодаря ви за отзивите!

# 1
  • Мнения: 1 327
първото нещо, което ми идва наум е - как ще минаваш по тротоарите?? както има спрени коли или понякога едвам се разминаваш с хората..

# 2
  • София
  • Мнения: 2 768
първото нещо, което ми идва наум е - как ще минаваш по тротоарите?? както има спрени коли или понякога едвам се разминаваш с хората..
да, резонен е въпросът но това важи и за всички колички за близнаци които са едно до друго-явно се справят някак си. поне в нашата градинка има 2-3 такива за близнаци.

# 3
  • Мнения: 649
на мен ми хареса като идея  Peace особено ако по-голямото дете още го мързи да ходи много или да стои право, както е на Kiddy-Bord-а.... Само че не съм виждала в БГ и ако трябва да си го поръчваш сигурно много скъпо ще излезне  newsm78 то по-добре направо да си вземеш някоя по-евтина количка за близнаци  Thinking

# 4
  • София
  • Мнения: 3 688
много ми харесва като идея
ще следя темата синтерес,да разбера как и откъде може да се закупи такова

# 5
  • София
  • Мнения: 2 768
и количка за близнаци /породени ми мина през акъла да взема обаче хубавото на варианта с бъги под е че може да се сгъва допълнителната част ако не се ползва и дори да се маха много лесно ако се вкарва в кола... а с количката за близнаци няма този плюс.  Е, дано наистина да се окаже че си струва усилията и парите и да е здраво, но най-добре ще е някоя мама с впечатления да се включи.
за киди борд-а,  аз първо на това се бях хвърлила но то цената му е малко по-ниска от тази на бъги под пък според мен бъгипод-а е много по-удобен.

Общи условия

Активация на акаунт