Отговори
  • Мнения: 5 370
"ЕЛАТЕ, ХИЛЯДИ МЛАДЕЖИ, ДА ЖИВЕЕТЕ В СТРАНАТА НА ДЕМОКРАЦИЯТА И НЕОГРАНИЧЕНИТЕ ВЪЗМОЖНОСТИ-АМЕРИКА".
Това си е лично моя перифраза на зарибявките за зелена карта в различните сайтове в Интернет, както и рекламните спотове.
Винаги съм изпитвала персонална неприязън и недоверие към тази т.нар. държава. Винаги съм имала известни съмнения относно това, с което сме ежедневно облъчвани за начина на живот там. Но ТОВА
ми дозатвърди мнението.
Крайно време беше някой и  в самите Щати да се опита да отвори поне малко очите на заблуденото стадо и да му покаже, че всъщност.....ВРАГЪТ Е В ТВОЕТО ЛЕГЛО.
П.С. Когато излязоха преди време книгите на Тиери Мейсан-журналистът-и филмът нааа....уф, забравих го-едва ли не бяха оплюти, че са висша форма на манипулация на общественото мнение.
Обачееееееееееее.....май крадецът е викал "Дръжте крадецааааа". Sick

# 1
  • Мнения: 2 495
Ай, стига бе #CrazyУжасТ.Тръпки ме побиха чак...

# 2
  • Мнения: 2 957
А ето и малко доказателства:
http://forum.fishing-mania.com/viewtopic.php?t=7809

# 3
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Ай, стига бе #CrazyУжасТ.Тръпки ме побиха чак...
ЕЕЕЕЕ това не го вярвам. Crossing Arms

# 4
  • Мнения: 5 370
Ай, стига бе #CrazyУжасТ.Тръпки ме побиха чак...
Абсолютно!!! Аз бях изчела преди 2 години още за 2 нощи точно книгата на Тиери Мейсан за 11.09.
Още тогава той даваше ясни примери как дефакто Осама е бил едва ли не в приятелски отношения с Щатите и даже се е елекувал в американска болница...не помня къде.
Цитираше и много разминавания....като например за последния самолет, блъснал Пентагона, ама трябва да намеря книгата и да цитирам точно. Confused

# 5
  • София
  • Мнения: 6 743
Една от многото неясни теории  Rolling Eyes (не, че ги защитавам)

# 6
  • Мнения: 5 370
АБСОЛЮТНО!
Точно това исках да цитирам и аз за Пентагона.

# 7
# 8
  • Sf
  • Мнения: 808
Не знам... Мислите ли, че биха си причинили това на собствения си народ... Звучи налудничаво...

# 9
# 10
  • Мнения: 5 370
Не знам... Мислите ли, че биха си причинили това на собствения си народ... Звучи налудничаво...
Че кого го интересува народът?
На кого въобще там горе му пука?
Нали е ясно колко лесно се манипулират обикновените хорица, свикнали да лапат наготово всичко, което им се спусне.......... ooooh! ooooh!

# 11
  • Sf
  • Мнения: 808
Не знам... Мислите ли, че биха си причинили това на собствения си народ... Звучи налудничаво...
Че кого го интересува народът?
На кого въобще там горе му пука?
Нали е ясно колко лесно се манипулират обикновените хорица, свикнали да лапат наготово всичко, което им се спусне.......... ooooh! ooooh!
Е, не може да обрекат на смърт хиляди хора... това са болни мозъци, ако са го направили... Ако е вярно, казвам ако, то за всички останали държави лошо ни се пише... Не... не, вярвам... Повтори една лъжа хиляда пъти, подплати я с убедителни разсъждения и ето ти сензация! Като Шифърът на Леонардо! И си продаваш продукта супер добре...

Че Буш е пионка в нечии ръце, да! Но пак не може да си стига до такива крайности...

# 12
  • Мнения: 5 370
Кросич, погледни в един от постингите има линк с много ясни снимки.
Там има и разбор на играта......и несъответствията между казано/реалност.
http://forum.fishing-mania.com/viewtopic.php?t=7809

# 13
  • Мнения: 2 957
Цитат
Повтори една лъжа хиляда пъти, подплати я с убедителни разсъждения и ето ти сензация! Като Шифърът на Леонардо! И си продаваш продукта супер добре...

И в случая какво продават? newsm78

# 14
  • Мнения: 3 405
Себе си продават.
Въобще няма да се учудя, ако сами са ги режисирали - всичко заради едната реклама. И печалната слава е слава, даже се запомня по-добре.

Общи условия

Активация на акаунт