Някой пазарувал ли е от www.gsm-time.com

  • 591
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 522
Има ли пазарували от www.gsm-time.com
Преди една седмица си поръчах от там бижу за телефон с кристали Сваровски.Като направих поръчката ми изписа да чакам да ми се обади представител от фирмата.Е така си чакам вече 1 седмица.Не са се свързали с мен, пък какво остава да чакам доставка.
А толкова много искам това бижу.....ако можех да намеря от къде да го купя изобщо нямаше да се занимавам с тия интернет магазини.

# 1
  • Мнения: 5 622
Има ли пазарували от www.gsm-time.com
Преди една седмица си поръчах от там бижу за телефон с кристали Сваровски.Като направих поръчката ми изписа да чакам да ми се обади представител от фирмата.Е така си чакам вече 1 седмица.Не са се свързали с мен, пък какво остава да чакам доставка.
А толкова много искам това бижу.....ако можех да намеря от къде да го купя изобщо нямаше да се занимавам с тия интернет магазини.

E, защо не го купиш от магазин на Сваровски? В София и Варна има няколко. Ако имаш път се възползвай  Peace

# 2
  • Мнения: 522
За съжаление нямам път нито към София, нито към Варна  Cry

# 3
  • Мнения: 2 168
Не сам пазарувала там, но видях на страницата им, че имат магазини и в Бургас и Пловдив, освен София и Варна Simple Smile

# 4
  • Мнения: 522
Вчера ми се обадиха и днес получих бижуто.
Много коректни излезнаха от фирмата, заради забавянето ми го пуснаха с безплатна доставка.

Общи условия

Активация на акаунт