зелената хрема...

  • 1 188
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 082
чудя се как по -така да питам,за да не ви е гадно,но две седмици съм със зелени и много гъсти секрети от носа.на какво се дължат и защо не минават.слагах капки,но вече ги спрях за да не прекаля.първата седмица хремата ми беше,като река-бистра,но на втората секрета стана зелен и вече ме боли главата от духане.какво да си слагам в носа се чудя и дали солена вода би помогнала  Sick  newsm78

# 1
  • Мнения: 730
Отивай на лекар,тези секрети може да са показател за бактериална инфекция!

# 2
  • Мнения: 2 082
и ако е бактериална инфекция антибиотици ли се пият

# 3
  • Хасково
  • Мнения: 726
синът ми имаше вече няколко пъти подобна "хрема" според лекарите е вирус, който преминава в бактериална инфекция. той е на 5 и пиеше антибиотици по 7дни- доста бавно му минава. ако го повтори пак може да му правят изследвания за синузит. със сигурност солена вода няма да помогне, можеш да пробваш капки ксилометазолин с 1 ампула гентамицин за 5-7 дни, но май по-добре е лекар

# 4
  • София
  • Мнения: 896
С години страдах от такива сополи, синузит и всичките придружаващи екстри.
Излекувах се с хомеопатия и вече нямам проблеми с хреми и синузит.  bouquet

# 5
  • Мнения: 545
и ако е бактериална инфекция антибиотици ли се пият

Това трябва да го прецени лекар.
Аз на сина ми като му станат зелени сменям капките за нос и слагам Мукосептонекс.

# 6
Малкия дълго се мъчеше с тия зелени секрети, правихме изследване за бактерия , но нямаше - антибиотици не сме пили .
Излекувах го с хомеопатия и вече дори да се появят минават бързо. По принцип ползваме капки , които са на основата на солената вода - Низита, Алергол, Стеримар

Аз направих синузит и се оправих с гореща морска сол върху синусите.

Успех !

# 7
  • Мнения: 2 082
ходих днес на лекар и се оказа ,че имам възпаление на долните синуси.лекарката искаше да пия антибиотик,но за сега се спряхме на хомеопатичното Цинабсин-някой да го е чувал.и ако знаете някои ефикасни бабешки или не методи,за да мине това възпаление-моля споделете.ще ми се да избегна антибиотика  Cry

# 8
  • 1st floor
  • Мнения: 9 075
Мойто дете имаше такива и му изписаха едни капки за очи , 3 по 1-2 к. във всяка ноздра.Казват се макситрол. Лекарят ме увери, че хремата ще мине , на каквото и да се дължи и наистина мина. А преди тях лекувах детето със сумати различни капки.А капките са Макситрол, но все пак си питай лекаря.
Пиши дали има ефект това хомеопатичното...ако го пробваш
и дали е само за синузит или и за др. хрема?

Общи условия

Активация на акаунт