Кръщене на близнаци - Варна

  • 1 249
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 36
Здравейте, майчета,
ето че моите  две момчета вече пораснаха и  много ми се иска да ги кръстим. Все още не сме решили кога и къде точно - мислим за Катедралата, защото там сключихме църковен брак. Моля, помагайте с инфо - кой, кога, къде и как е свършил тази хубава работа и колко ви струваше, приемам всякакви идеи!
Да не забравя, разбира се, ще ми трябва и подходящо заведение за купон за около
40 -50 човека.

# 1
  • Мнения: 5 246
Аз бих ти препоръчала някоя по малка църква за кръщенета. Катедралата е много хубава църква, но предимно за сватби. Моето кръщене беше там и как да кажа...Много народ( вкл. и чужденци) , кръщенето го претупаха, защото предстоеше сватба. Докато на сина ми го направихме на св. Атанасий останах много доволна, всичко беше както трябва, а най-важното което е малкия изобщо не плака Wink

Ако искаш подробности пиши ми на лични Wink

# 2
сестра ми има близнаци-момче и момиче.родиха се на 1 март,като мартенички ,този месец ще им правят кръщене.незнам тя как се справя,но когато отида да й помагам се виждам в чудо ........кого от двамата да държа когато плачат,а сестрами по цял ден тича с някакви шишета ....ужас.сигурно е много трудно.

# 3
  • Мнения: 1 234
Нашият син го кръстихме на 30 май 2004 г.точно в Катедралата, и всичко мина много добре! Вярно е, че имаше и чужденци, спомням си, че една госпожа каза :"ААААААААА, boy!?" след като го съблякохме, защото той имаше страхотни къдрици, и приличаше на момиченце...
Света Петка също е хубава църква, в крайна сметка където си решите...
Ние имахме познат отец в Катедралата и затова, иначе аз също предпочитам по-малките храмове за такива събития!

# 4
  • Мнения: 832
Аз също съм на мнение че е по-добре в малка църквичка.Някак си по-истинско е.Тази катедрала сякаш е доста комерсиализирана.Св.Атанасий е хубав избор,както и църквата в близост до нея - мисля че се казва Успение на Пресвета Богородица(някои май й казват малката Св.Богородица).Много красива църква е и тази в кв.Виница.А относно заведенията има доста голям избор.

Общи условия

Активация на акаунт