Имам нужда от помощ...за зелевата супа

  • 527
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте мами   bouquet Предварително се извинявам за темата, има доста такива  Embarassed НО може ли да ми кажете,които сте опитвали, колко кг свалихте със  супата ? И другото важно е дали има същия ефект ако я приемам на хапчета? 10х предварително на всички  Hug  

# 1
искам да ти кажа че аз като правих диетата зелевата супа смъкнах 8кг а на хапччета като бях нищо но при всеки е различно УСПЕХ  newsm10

# 2
  • Мнения: 524
Аз от супата свалих 2,5 ;-(, Много е индивидуално...

# 3
kakva e receptata za valshebnata sypa??i az iskam da opitam Embarassed

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 6 174
аз в момента я правя като днес ми е последен ден ,но мисля,че някъде около 3 -3,5 кг ще сваля ,макар че обещават от 5 до 9 кг,но за мен и това е добре

ще пусна диетите ,които имам на компютъра запаметени,защото тази която правя я имам на лист

супата е същата,има единствено малки разлики по дните,но мисля,че не са съществени

диетите са копирани тук от форума

№ 1  
    Рецепта за супа, изгаряща мазнините
6 големи глави лук
2 зелени пиперки
1  връзка целина (зелена)
6 обелени домата
1 зелка
1 кубче пилешки бульон. По желание може да се прибави сол, къри, чеснов сос.
Всичко се нарязва на парченца и се слага в голяма тенджера. 10 минути се вари на силен огън, след което се намалява на по-ниска температура и се вари докато се разварят зеленчуците.
Тази супа се яде при всяко огладняване.
Колкото повече се яде от тази супа, толкова повече се отслабва.
Тази диета е разработена за сърдечно болни, които са оперирани, след което трябва бързо да намалят теглото си без риск.
Тайната на тази диета се състои в това, че предизвиква изгаряне на повече калории, отколкото човек поема. Отбягва се неприятното чувство на глад, което се появява при спазването на другите диети, човек се чувства чудесно.
Трябва да се избягват някои неща:

1. Не е разрешено поемането на никакъв алкохол, тъй като той възпрепятства изгарянето на калориите. Когато се започва диетата трябва да са минали поне 24 часа от последното поемане на какъвто и да е алкохол.

2. Също така са забранени всички видове газирани напитки. Пийте само вода, чай без захар, кафе без сметана и захар, натурални сокове и обезмаслено мляко.

3. Също така са забранени всякакви тестени изделия, както хляб, така и всякакви продукти, които съдържат брашно, захар или захарни продукти.

4. В дните, които диетата разрешава месо, може да се яде пилешко месо без кожата или риба.
Според болницата, в която е разработена диетата, може да се свалят до 7 кг. за една седмица.

ПЪРВИ ДЕН:
Яжте само супата и пресни плодове, с изключение на банани. Най-добре дини или пъпеши, тъй като те съдържат най-малко калории. Пийте само натурални сокове, вода и чай или кафе без захар.
ВТОРИ ДЕН:
Този ден не яжте никакви плодове – само зеленчуци. Яжте пресни зеленчуци или консервирани. Никакво масло или олио! Яжте зеленчуци със зелени листа. Яжте зеленчуците заедно със супата. Вечерта може да запечете един картоф във фурната със съвсем малко масло.
ТРЕТИ ДЕН:
Този ден се прави комбинация от предишните два дни. Може да ядете зеленчуци и плодове (без банани). Вечерта може да изядете един картоф.
Ако сте спазвали правилно диетата вече ще сте свалили между 2.5 и 3.5 кг.
ЧЕТВЪРТИ  ДЕН:
Яжте само от супата, банани и обезмаслено мляко. Вечерта изяжте до 3 банана и две чаши обезмаслено мляко и толкова вода, колкото можете да изпиете.
ПЕТИ ДЕН:
Този ден може да ядете месо. Може да ядете до половин килограм месо – пилешко, без кожа и 5 пресни домата. Трябва да изпиете 5-8 чаши вода.
ШЕСТИ ДЕН:
Този ден яжте колкото искате зеленчуци и месо. Месото може да запечете. Яжте и много салата с месото, но без картофи.
СЕДМИ ДЕН: 
През този ден яжте ориз (за предпочитане е нечистен – с люспите). Пийте прясно изстискани плодови сокове и зеленчуци. Яжте докато се наситите.
Ако сте спазвали правилно диетата, в края на седмицата ще сте свалили между 7.5 и 8.5 килограма.
Ако искате да свалите още, трябва да починете два дни, преди да продължите с диетата.
ВНИМАНИЕ! Трябва да ядете от супата поне по веднъж дневно!


№2 Момичета, не зная дали тази диета ви е позната, но моята приятелка я направи и е много доволна.Английската болница Sacked Heart Hospital предписва на своите сърдечно болни с наднормено тегло тази бърза диета за отслабване. С нея организмът се пречиства и по време на диетата не се чувства умора.
ОСНОВНА СУПА: 1 голяма зелка, 6 стръка праз, но може и кромид лук, 2 месети чушки, може и замразени, доматен сок, сол ,пипер, къри , магданоз , ампула вит.С.Всички продукти се нарязват на ситно и се накисват във вода.Около 10 мин. се варят на силен огън, а след това на тих , докато зеленчуците не омекнат.Супата няма калории и се яде, когато почувствате глад.Яжте колкото искате и по всяко време.Колкото повече ядете от супата, толкова повече мазнини изгаряте.Но не бива да се храните само с нея, защото може да стигнете до недохранване.
ЗАБРАНЕНО!Употребата на алкохол.Може да пиете отново 24 часа след като приключите диетата.Забранява се също косумацията на хляб , газирани напитки и пържена храна.След 3 ден от започването на режима ще имате повече енергия, отколкото преди.Ако желаете да повторите , направете пауза от 2 дни.
ПЪРВИ ДЕН:Супа и плодове-без банани.Пийте вода и чай без захар колкото искате.
ВТОРИ ДЕН:Супа и зеленчуци.Яжте , докато се заситите, свежи или сварени зеленчуци, без фасул и царевица.За обяд може да си позволите голям печен картоф с масло.През този ден не яжте плодове.
ТРЕТИ ДЕН:Супа , плодове и зеленчуци, без картофи.Ако сте се придържали правилно към диетата, до този ден сте загубили 3 кг. от теглото си.
ЧЕТВЪРТИ ДЕН:Супа , банани и мляко.За този ден ви се полагат 6 банана.Пийте мляко колкото искате.Бананите съдържат много въглехидрати и калории, както и млякото , но точно този ден калориите, въглехидратите и протеините ще намалят желанието ви за нещо сладко.
ПЕТИ ДЕН:Супа , телешко и домати.Може да изядете 300-600гр. телешко месо , сварено в подсолена вода и 6 пресни домата.Изпийте поне 6-8 чаши вода , за да спрете киселините.Яжте супа поне веднъж на ден.
ШЕСТИ ДЕН:Супа, телешко месо , печена риба или пиле и зеленчуци колкото поискате.
СЕДМИ ДЕН:Супа , зеленчуци и ориз.Оризът се вари по-дълго от обикновено в малко вода , може да добавите сол и доматен сок.Пийте зеленчуков сок и яжте от супата поне веднъж.


Успех!

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
правих диетата 2 пъти. Първият път свалих 4 кг (един качих почти непосредствено след нея). Вторият път свалих 3. Ми това е. Индивидуално е кой колко ще свали с нея. Много зависи и от организма ти и от това колко си отгоре Wink

# 6
А хапчетата са боклук,така ли?  Rolling Eyes Май няма да си спестя хапването на ужасната супа  Sick

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 6 174
не знам за хапчетата,не съм пила,но супата не е толкова ужасна,аз си слагам подправка за пиле и магданоз и мога да кажа ,че ми е вкусна дори

# 8
  • Мнения: 2 672
аз почти не свалих и я спрях по някое време

Общи условия

Активация на акаунт