Кара ли някоя от вас хибридна кола?

  • 2 018
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 837
И заслужават ли си?

Преди време четох една статия, че Тойота до няколко години ще произвеждат основно хибриди.
Имате ли лични наблюдения или впечатления от ваши познати за този тип коли?

# 1
  • Мнения: 2 381
Казвам само това, което знам, да не ме биеш после.

Аз лично много харесвам тойота приус и навивам мъжа ми за нея. Според човек, който е карал такава кола, казва, че е супер тиха и много приятна за каране. Според половинката, това са нов тип коли и поддръжката им е скъпа, затова засега ми режат квитанциите.

Ако си купиш такава кола, накрая има и данъчни облекчения

 Доколкото видях и тойота и хонда са с такива модели.

# 2
  • Мнения: 7 091
Казвам само това, което знам, да не ме биеш после.

Аз лично много харесвам тойота приус и навивам мъжа ми за нея. Според човек, който е карал такава кола, казва, че е супер тиха и много приятна за каране. Според половинката, това са нов тип коли и поддръжката им е скъпа, затова засега ми режат квитанциите.

Ако си купиш такава кола, накрая има и данъчни облекчения

 Доколкото видях и тойота и хонда са с такива модели.

 Потвърждавам казаното от Ники, не от собствен опит за съжаление, а каквото съм чувала от познати. Иначе и аз съм хвърлила око на тойотата Simple Smile, ама скоро май няма да ме огрее.  Laughing

# 3
  • Мнения: 7 430
Не карам, но би ми се искало Peace

# 4
  • Мнения: 804
 Освен данъчните облекчения, разбрах че ако се движиш с такава кола, можеш да ползваш карпул-а в щатите , в които има.

# 5
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
мислихме да в3имаме хибрид на Хонда, но няма 3а сега големи ( най-голямата на Хонда е 1300 сс, само лексус имат джип )....но определено от3ивите в Швейцария са добри 3а тях....даже виждам доста по улиците ( мьж ми вижда де, и ми ги пока3ва )....лексус, хонда и тойота приус са преобладаващите....в някой кантони не се плащат даньци 3а тях...доста и3четох 3а тях, това е на пьрво четене....

# 6
  • Мнения: 11 307
лексус, хонда и тойота приус
Лексус е лимузината на Тойота за американския пазар, но само хибридния модел се пуска за продажба в Европа.

# 7
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
лексус, хонда и тойота приус
Лексус е лимузината на Тойота за американския пазар, но само хибридния модел се пуска за продажба в Европа.

не е точно така, 3аедно бяха с тойота, сега е отделна марка, но с мотор на тойота ....имат друга страница в нета...лексус не можеш да купиш при тойота, имат си отделен гараж...водят се като de lux....

# 8
  • Мнения: 11 307
лексус, хонда и тойота приус
Лексус е лимузината на Тойота за американския пазар, но само хибридния модел се пуска за продажба в Европа.

не е точно така, 3аедно бяха с тойота, сега е отделна марка, но с мотор на тойота ....имат друга страница в нета...лексус не можеш да купиш при тойота, имат си отделен гараж...водят се като de lux....
Ми да де - както Линкълн са лимузината на Дженерал Моторс.

# 9
  • Мнения: 7 914
С удоволствие бих карала подобна кола...! Peace

# 10
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Извинявам се за вмешателството, не съм по темата, но понеже за леки прeвозни средства става дума и не се стърпява човек, да сподели няколко картинки на тунинговани фтомобили.  Blush

# 11
  • Мнения: 11 307
Извинявам се за вмешателството, не съм по темата, но понеже за леки прeвозни средства става дума и не се стърпява човек, да сподели няколко картинки на тунинговани фтомобили.  Blush
Кееееееееееф! Оплакнах окото и си припомних едни стааааари времена. Mr. Green

# 12
  • Мнения: 2 825
Извинявам се за вмешателството, не съм по темата, но понеже за леки превозни средства става дума и не се стърпява човек, да сподели няколко картинки на тунинговани фтомобили.  Blush

 Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha

По темата - и тука отзивите за хибридите са много добри  Peace Карат се основно Тойоти.
Мъжо се е навил за такава, харесал си е някаква бегачка, разработвали я в момента в САЩ, от сега записвали за края на 2007.

# 13
  • Мнения: 7 605
лексус, хонда и тойота приус
Лексус е лимузината на Тойота за американския пазар, но само хибридния модел се пуска за продажба в Европа.

не е точно така, 3аедно бяха с тойота, сега е отделна марка, но с мотор на тойота ....имат друга страница в нета...лексус не можеш да купиш при тойота, имат си отделен гараж...водят се като de lux....

...и освен това в Европа се продава не само един техен модел. Аz съм мераклийка zа техния Rx но мъжът ми не го харесва достатъ4но  Sad

# 14
  • Мнения: 1 909
Девойки, вие май ми дадохте идеята 3а кола  Mr. Green
От бая време се оглеждаме с мьжа ми, все на комбита се хвьрляме, но не сме се спрели на конкретна де...
Ра3гледах цените на Приус и сьм бая навита.  Peace

в някой кантони не се плащат даньци 3а тях...доста и3четох 3а тях, това е на пьрво четене....
Амейката, метни малко линк4ета, душа, да се обра3овам  Hug

Общи условия

Активация на акаунт