Алкална храна за забременяване с момиче!

  • 20 257
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
Здравейте! Simple Smile
Искам да попитам някоя от вас дали е чувала,че ако се храни с алкална храна поне няколко месеца,вероятността да забременее с момиче е голяма!  newsm78

# 1
  • Мнения: 1 052
Момиче, а ти чувала ли си, че бащата прави пола? Или питаш него с какво да го храниш? hahaha

# 2
  • Мнения: 5 370
Здравейте! Simple Smile
Искам да попитам някоя от вас дали е чувала,че ако се храни с алкална храна поне няколко месеца,вероятността да забременее с момиче е голяма!  newsm78
Това се опитва да ми го прокара и свеки за женско, както и за специални дни за правене-имам предвид за евентуално второ.
За мене това са измишльотини. Whistling

# 3
  • София
  • Мнения: 3 688
и аз съм чувала тази теория аз алкалната и киселинна среда на жената...не вярвам да има значение:)

# 4
  • Мнения: 9 990
На финала рекламации ще правите ли? Mr. Green
Сега сериозно-навсякъде по списания това се пише-с какво се храни майката и какъв пол ще е бебето.Но все с нещо трябва да си запълнят мястото , та затова така май.Иначе-

"Момиче или момче?

Полът на вашето дете е определен още с образуването на първата клетка. Изборът е дело на случайността в момента на оплождането.
Яйцето, съдържащо неизменно хромозом Х, е оплодено съвсем случайно от сперматозоид с хромозом Х или Y. Хромозомната формула, получена по този път, ще доведе до появата на бял свят на момче или на момиче.

22 Хр. + Х + 22 Хр. + Х = 44 Хр. + XX - Момиче!

22 Хр. + Х + 22 Хр. + У = 44 Хр. + XУ - Момче!"-от тук   http://www.bg-mamma.com/site/content/view/11/66/

Друг момент е, че се знае, че сперматозоидите, носещи ХY за момиче са по-издържливи.Т.е. ако се прави секс ден-два преди овулацията вероятността да е момиче може да е по-голяма.А в деня и малко след овулацията вероятността за момче пък нараствала.Дали?

# 5
  • Мнения: 1 004
Аз съм чувала, че ако средата на жената е по-киселинна, това благоприятства за момиче и обратно ако е алкална - момче. Киселинността убива "мъжките" сперматозоиди..

# 6
  • Мнения: 7 474
Гаранция няма никога  Naughty всичко е божа работа.

# 7
  • Мнения: 581
Да, чувала съм. Също така четох, че има специални хранителни режими, ако желаеш момиче или съответно момче. Порови се из нета предполагам, че ще откриеш. Има и таблици по месеци и по години, така че успех в намирането им, но незнам колко са верни. Не давам гаранция. По ред таблици ми се сочи, че нося момче, а видеозона ми казва друго. Момиче та момиче. Абе Божа работа. Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 3 688
тази таблица и аз я гледах,но този месец съм объркана
там според навършените години на жената в месеца в който е станало бебето се изчисляа пола
е добре при мен ако погледна август съм на 22-показва момиче,но този месец имам рожден ден и ставам на 23 и таблицата позкава момче............
Пак няма да мога да изчисля:)

# 9
  • Мнения: 6 390
http://www.webwomb.com/chinesechart.htm
http://yamama.ru/pregnancy_birth/pregnancy/birth_chart.htm
http://parenting.ivillage.com/ttc/ttcsigns/0,,j736,00.html?arriv … arrival_freqCap=2
http://www.indiaparenting.com/pregnancy/boyorgirl/index.shtml
http://mamka.ru/pregnancy/who.html

Кисело за момче, мляко за момиче
   Идеята, че консумирането на определени храни може да помогне за зачеване на бебе с желания пол, пронадлежи на френския гинеколог д-р Франсоа Папа. Според неговите изследвания с определена диета химичният състав на женската яйцеклетка може да се промени така, че тя да привлича мъжки или женски сперматозоиди. Диетата се основава на жизнено важни минерални соли, които се съдържат в организма – натрий, калий, калций и магнезий. Д-р Папа установява, че натрият и калият привличат мъжките сперматозоиди, а храните, които трябва да се консумират за целта, включват супи и кисели краставички! Калцият и магнезият, които се съдържат в сиренето (и други млечни продукти) и в зеления фасул, привличат женските сперматозоиди.

Храни за момче
-- риба
-- яйца
-- месо и бял хляб
-- супи
-- маслини и кисели краставички
-- захар и конфитюри

Храни за момиче
-- мляко и млчени продукти – масло, сирене, сметана, кисело мляко
-- пълнозърнест хляб
-- ориз
-- макарони, спагети
-- моркови, зелен фасул, ряпа
-- ябълки, круши, ягоди, малини
-- минерална вода

пълно е с теории,   Crazy Whistling но на практика   Crazy Whistling Grinning

# 10
  • Мнения: 6 390
Цитирам от още една тема и това  Wink
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Раждането на момиче се благоприятства от: по-чести сношения и достатъчно дълго преди овулацията: подсилване на влагалищната киселинност чрез впръскване  на пяна от киселинен сапун, като начин за унищожаване на повече сперматозоиди Y.
 Има и един хранителен режим, но той трябва да се спазва няколко месеца преди зачеването, а и резултата пак не е сигурен. Ще потърся статията и ще ти я напиша.
http://www.novinar.org/main.php?act=news&act1=mnenia&mat … 919d35161c20e5790

 Ето: " По изпитана рецепта", но без никаква гаранция, се препоръчва преди половия акт жената да си направи промивка във влагалището: вода разредена с оцет за да имат момиче. ( аз не бих го направила де ).
Най-малко 4 месеца преди зачеването се спазва режим на хранене. За момиче- без сол, богат на калций и на магнезий.
За момче- промивки с вода и сода бикарбонат  и режим богат на сол и беден на калий.

Дори да правиш всичко това обаче пак няма 100% гаранция че ще имаш желания пол дете. Просто увеличаваш шансовете да си родиш каквото желаеш.
Успех!   bouquet
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
МОМЧЕ ИЛИ МОМИЧЕ ПО МЕТОДА НА ИНКИТЕ

        Известни са различни способи за предварително определяне пола на новороденото според желанието на родителите. Сред тях се откроява със своята надеждност астрологичният, който обаче не е широкодостъпен поради специфичността си. Затова интересуващите се могат да използват много по-простия нoмерологичен метод на древните инки.
        Изходна точка на изчисленията, извършвани някога от индианците, е основното число 49. Към него се прибавя номера на месеца на зачеването и се изважда броя на годините на забременялата жена. Ако от нейния последен рожден ден са минали повече от шест месеца, възрастта й се закръглява до следващото по-голямо число.
        От така получената стойност се изваждат последователно числата 1, 2, 3 и т.н., докато се стигне до крайно положително (по-голямо от 0) число. В зависимост от вида му – четно или нечетно – се прави извод относно пола на бебето. При това се прилага нoмерологичния принцип, че всички нечетни числа са силни и мъжки, а всички четни – слаби и женски. Т.е. при краен резултат 1, 3, 5, 7, 9 може да се очаква момче, а при 2, 4, 6, 8 – момиче.

        Пример: Жена, родена на 18.ІV.1969 г., забременява през декември 1993 г.
           Основно число                                    49
           + Месец на зачеване                          12
           =Междинна сума                                 61
           - Възраст на жената /закръглена/      25
           =Междинна стойност                           36

36 - 1  = 35 - 2 = 33 - 3 = 30 - 4 = 26 - 5 = 21 - 6 = 15 - 7 = 8  Крайният резултат е 8, следователно би трябвало да се роди женска рожба.

http://vilea22.googlepages.com/Child.htm
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
И успех при бебе правенето Wink  bouquet  bouquet  bouquet

# 11
  • Мнения: 2 825
Ели, аз според тези теории за храните, момче не мога да зачена.  Mr. Green  Повечето ртаботи не ги ям  Blush
А като забременях, по всички таблици ми излизаше, че е момче.  Thinking
Божа работа е това  Peace
Мисля, че най-важното е да е живо и здраво, а дали момче или момиче, все ще ги обичаме  Wink

п.п. Момичета, не експериментирайте с кисилинни разтвори и сапуни, да не си навлечете някоя друга беля.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 688
това което Ели е дала за четене е интересно:)
Но сигурно е голяма игра да се опиташ да спазиш всички неща накуп за желаната рожба!

# 13
  • Мнения: 6 390
Кларе
и аз май няма да имам никога момче  Wink Grinning с тези яйца и кисели краставички  ooooh! Crazy Laughing
ще го караме на момичета  Wink Laughing
А иначе таблици изчисления -  Crazy Crazy всяка таблица с различно мнение  ми се вижда Mr. Green

За мен също няма голямо значение пола - аз съм по фен на избиране на зодиите  Mr. Green Mr. Green това по можеш да нацелиш - с плюс минус някоя друга зодия  Wink Mr. Green

# 14
  • Мнения: X
Е, и аз сума ти теории изчетох,ама като си е писано да е момче,момче си се ражда/аз вече два броя имам,и все за госпожица сме ги правили/,но нищо...дано поне с третото имаме късмет.А и за зодиите не всеки път става/ и това от опит го казвам Confused/

Общи условия

Активация на акаунт