Обичате ли да посрещате гости?

  • 3 252
  • 83
  •   1
Отговори

Анкета

Обичате ли да посрещате гости?

Опции:

  • Мнения: 3 360
На мен ми е много по-приятно да посрещам,отколкото да ходя на гости newsm78Странна птица?!Чувствам се спокойна у дома и човек трудно може да ме изкара навън...А вие?

# 1
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
Гласувах с трета опция. Приятно ми е да ми идват гости, както и ми е приятно аз да ходя на гости. Не мисля, че обичам едното повече от другото. Познатите ни са такива, че с някой се срещаме повече в къщи, с други повече у тях.

# 2
  • Мнения: 515
Последното - предпочитам да сме навън, заради че не се представям добре/или оне не така както ми се иска. Не ми е налице прилична посуда, интериора куца и въобще ей-такива разни уж дребни наглед нещица ми пречат.  SadConfused

# 3
  • Мнения: 3 932
Навсякъде се чувствам добре.
Предпочитанията са според настроението-на моменти обичам да блесна като домакиня, в други не ми се занимава и предпочитам да предоставя удоволствието на друг...

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Обичам да посрещам гости. Чувствам се по-спокойна, особено сега с тез две деца ... ако се обърне нещо с главата надолу, поне ще е в нашия дом  Laughing

# 5
  • Мнения: 3 575
Не, че не обичам гости да ми идват, но някак си не обичам, а и не ме бива да домакинствам.

Ако е за кафенце, биричка и готови неща - супер, да идват на ден по 2 пъти, но трябва ли да правя големи вечери,  притесненията и приготовленията ми убиват положителните емоции.

# 6
  • Мнения: 3 360
Обичам да посрещам гости. Чувствам се по-спокойна, особено сега с тез две деца ... ако се обърне нещо с главата надолу, поне ще е в нашия дом  Laughing

също като мен Hug

# 7
  • между град и село
  • Мнения: 212
     Обичам да посрещам най-вече като съм при майка там си се чуствам вкъщи. Peace

# 8
  • Мнения: 1 063
Обичам да посрещам близки приятели на гости, но познати - не, с тях предпочитам навън. Аз съм разсеяна домакиня напоследък, все нещо забравям да предложа.

# 9
  • Мнения: 7 474
Предпочитам на заведение, после на гости и най-накрая в къщи, но просто защото по цял ден съм си в къщи и всяко излизане ми е разнообразие.

# 10
  • Мнения: 811
Обичам и двете еднакво  Simple Smile
Много ми е приятно да посрещам гости вкъщи, но и обичам да разпускам на "чуждо" място.

# 11
  • София
  • Мнения: 469
Отговорих - и двете. Приготовлението е хубаво нещо, по-неприятния момент е когато следва чистене след гостите.

# 12
  • Мнения: 258
Обичам еднакво и ходенето на гости и посрещането им вкъщи.

# 13
  • Мнения: 5 622
На мен ми е много по-приятно да посрещам,отколкото да ходя на гости newsm78Странна птица?!Чувствам се спокойна у дома и човек трудно може да ме изкара навън...А вие?


Не. Аз не съм така. Пълна противоположност съм. Много обичам да ходя някъде. Било то на гости, или просто навън. В къщи ми писва. Все пак по-голяма част от времето си прекарвам именно в къщи  Wink

Но само да ходиш на гости не става. Трябва и да каниш. Не ми тежи да посрещам гости, много обичам, но малко ме мързи подготовката и измислянето на менюто  Tired

# 14
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Peace Харесвам ги двата варианта.

Общи условия

Активация на акаунт